Jump to content

shonne

Član
  • Broj sadržaja

    11644
  • Na DiyAudio.rs od

  • Broj dana (pobeda)

    93

Postovi objavljeno od shonne

  1. 1 hour ago, Zen Mod said:

    nabavio mint par

    a ovo je prethodni koji vise nemam

    https://www.diyaudio.com/community/threads/old-scan-speak-drivers.11044/

     

    Lepo si se ti ispricao...

    Scan-Speak was founded by Ejvind Skaaning on 1. February 1970. The purpose of Scan-Speak was to manufacture drivers for Scandyna A-25 and Dynaco A-25 because the original supplier, Seas, with manufacturing of systems located in Videbæk, Denmark, and drivers manufactured in Moss, Norway, came into a disagreement with Scandyna about the supply of drivers

    I'm for long time admirer of Dynaudio and Scan-Speak loudspeakers and
    philosophy behind them.
    😁😛

  2. 2 hours ago, prophet said:

    Acoustic Elegance

    U zadnje vreme sa velikog foruma, ima dobra cena za te 12 ss, nesto sam bas i zainteresovan...a za njih u sustini i ne treba zapremina...sviraju bogovski i bez toga. Za tviter da i ne pricam. 

    Thx za reply...koliko vidim AE bas koriste za ovakav tip kutija. Ko zna, mozda ovo i dobro svira 🤗

  3. Cak i Bosch koji je iz Turske, radi kao sat u odnosu na entry level. Imam seriju 6 i evo sesta godina, nikakvih problema. 

    Inace Germany...gde brate stancujes te papirice,...one su preko 1k.

    37 minutes ago, Brijac said:

    Kod mene je vecina stvari bosch (made in germany, velika razlika od made in turkye) i sasvim sam zadovoljan. Miele je ako bas zelis da ti nesto radi 20god 😁 Do tad, kapiram dosta novih tehnologija itd, nema smisla u konzumerskom drustvu. 

     

  4. nisam hteo da izbacujem celu temu, da ne bi, a i ovo je tema za dacs,...u ovom slucaju je upotrebljen dac koji mi volimo, za sad :D

    sve ostalo je primenljivo i za druge dacs koju budu htelu da rade sa usb,...ako vec pominjemo bugare xmos.

    ulaz je rpi3, ponasa se kao strimer sa volumio na njemu. Iz njega na usb xmos dac...i tako dalje...sve ostalo vam je vrlo poznato, reg poseban za rpi3...

    sto se tice display, evo linka...

    a moze i ovo...

    WWW.EBAY.COM

    Display Area: 54.72mm x 218.88mm. We'll try our best to work things out. HDM I VGA 2AV Driver Board 6.5" AT065TN14 LCD 4 Wire Resistive USB Touch Panel. HDM I LCD Driver Board 6.5" AT065TN14 50P TTL WLED LCD Screen for.

     

  • Trenutno na sajtu   0 članova, 0 Skrivenih, 171 Gosta (Pogledaj celu listu)

    • There are no registered users currently online
  • Forumska statistika

    9.2k
    Ukupan broj tema
    452k
    Ukupan broj objava
  • Statistika članovȃ

    3014
    Svi članovi
    5071
    Najviše na sajtu
    Sanjalica
    Najnoviji član
    Sanjalica
    se pridružio
×
×
  • Kreiraj novo...