-
Broj sadržaja
11644 -
Na DiyAudio.rs od
-
Broj dana (pobeda)
93
Content Type
Profiles
Forum
Blog
Kalendar
Postovi objavljeno od shonne
-
-
Kad bi ja znao sta je LEDE, bilo bi dobro 😁😛
-
7 hours ago, Zen Mod said:
aj se kladimo da ja imam najstariji scan speaks around ......
Sigurno,iz 70 ih godina kada su tek poceli da rade?
-
Vi kako hocete, Sade tamo snima svoj album 😁💪
Sade Are Recording New Music | Pitchfork
PITCHFORK.COM
The singer and her band got in the booth at France’s Miraval Studios, according to operators Brad Pitt and Damien Quintard -
-
Ovaj 12mu sa 32mm voice coil, moze da trpi dosta snage. Moze on komotno da ide na 250-300hz rez. Sta ti mislis?
Ameri kako radili sa tim drajverom.
-
4 minutes ago, Koja said:
U je, šta je to, srednjetonac iluminator 4", ili šta?
Da Kojo...mid.
12MU/4731T00 – Scan-Speak A/S
WWW.SCAN-SPEAK.DKZavrsavam sa elektronikom uskoro i onda sva paznja ide na kutije sa tim da se igram.
-
-
- LightMatic je reagovao/la na ovo
-
1
-
2 hours ago, prophet said:
Acoustic Elegance
U zadnje vreme sa velikog foruma, ima dobra cena za te 12 ss, nesto sam bas i zainteresovan...a za njih u sustini i ne treba zapremina...sviraju bogovski i bez toga. Za tviter da i ne pricam.
Thx za reply...koliko vidim AE bas koriste za ovakav tip kutija. Ko zna, mozda ovo i dobro svira 🤗
-
-
-
Cak i Bosch koji je iz Turske, radi kao sat u odnosu na entry level. Imam seriju 6 i evo sesta godina, nikakvih problema.
Inace Germany...gde brate stancujes te papirice,...one su preko 1k.
37 minutes ago, Brijac said:Kod mene je vecina stvari bosch (made in germany, velika razlika od made in turkye) i sasvim sam zadovoljan. Miele je ako bas zelis da ti nesto radi 20god 😁 Do tad, kapiram dosta novih tehnologija itd, nema smisla u konzumerskom drustvu.
-
-
-
nisam hteo da izbacujem celu temu, da ne bi, a i ovo je tema za dacs,...u ovom slucaju je upotrebljen dac koji mi volimo, za sad
sve ostalo je primenljivo i za druge dacs koju budu htelu da rade sa usb,...ako vec pominjemo bugare xmos.
ulaz je rpi3, ponasa se kao strimer sa volumio na njemu. Iz njega na usb xmos dac...i tako dalje...sve ostalo vam je vrlo poznato, reg poseban za rpi3...
sto se tice display, evo linka...
Raspberry Pi Aida64 Display 8.8 Inch 1920X480 Ips Lcd scherm Automotive Display Micro Usb 60Hz Driver Board|Tablet LCD's & panelen| - AliExpress
NL.ALIEXPRESS.COM
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.coma moze i ovo...
8.8inch Capacitive Touch Panel for 8.8" HSD088IPW1-A00 1920x480 MIPI LCD Screen
WWW.EBAY.COM
Display Area: 54.72mm x 218.88mm. We'll try our best to work things out. HDM I VGA 2AV Driver Board 6.5" AT065TN14 LCD 4 Wire Resistive USB Touch Panel. HDM I LCD Driver Board 6.5" AT065TN14 50P TTL WLED LCD Screen for.- Brijac, LightMatic and krca44 je reagovao/la na ovo
-
3
-
-
- LightMatic je reagovao/la na ovo
-
1
-
- LightMatic je reagovao/la na ovo
-
1
-
Kako su samo odradili kralja u zadnju epizodu House of dragon. Sjajno!!!
Pocetak kraja je ova epizoda. Uzivao sam 😁😛
-
Produkcijski serija nije bog zna kako uradjena, ali prica je bas tekla lepo...drzalo me celu noc da zavrsim ovu seriju 🤗
Nezavisno od tematike koja je bas bolesna, i koja uzgred lepo obradjena...dve-tri zadnje epizode mi bas otvorila neka pitanja za granice.
Preporuka za seriju. 🙃
-
1 hour ago, Mikorist said:
Tako je. Posle ti da nam objasniš kako svira.
U odnosu na Aya? 😁😛
- LightMatic je reagovao/la na ovo
-
1
-
- LightMatic je reagovao/la na ovo
-
1
-
1 hour ago, Aleks said:
Ja tako nešto godinama iskam da zdjelam, pa onda kažem ma nee bre ću kupim gotov streamer sa DAC-om, pa pogledam koje su cene gotovih pa opet počnem da gledam kako da napravim...
Lep uređaj, zaista.
Odlican je volumio, mnogo veliki napredak u zvuku daje. Ako se nekad budes odlucio da radis slicno, imaj ga na umu. 🤗
-
-
Trenutno na sajtu 0 članova, 0 Skrivenih, 171 Gosta (Pogledaj celu listu)
- There are no registered users currently online
-
Forumska statistika
9.2k
Ukupan broj tema452k
Ukupan broj objava -
Statistika članovȃ


Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne
in Zvučnici
Napisano
Lepo si se ti ispricao...
Scan-Speak was founded by Ejvind Skaaning on 1. February 1970. The purpose of Scan-Speak was to manufacture drivers for Scandyna A-25 and Dynaco A-25 because the original supplier, Seas, with manufacturing of systems located in Videbæk, Denmark, and drivers manufactured in Moss, Norway, came into a disagreement with Scandyna about the supply of drivers
I'm for long time admirer of Dynaudio and Scan-Speak loudspeakers and
philosophy behind them.
😁😛