Jump to content
dunavko

jesam,nisam,pec..

Preporučeni Komentari

na poslu ,win7,chrome od pre par dana ne mogu da saljem mesages ili da otvaram nove topic-e.kao da sam iskljucen,sto je jos daleko od sibira.kuci,win7,chrome radi i tu sam otvorio ovaj topic.v cem delo?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

probaj drugi browser , da vidis da li je do browsera ili OS ili sta vec moze da bude

clear history , cookies , uloguj se ponovo

normalna rutina

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Zen Mod said:

clear history , cookies , uloguj se ponovo 

Ovo bi trebalo da resi sve probleme.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Jel pozeljno ovako da se trmsi glava dok se loguje i brise kolacice?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Generalno sve ovo neva veze sa OS-om. Uporedi plugine koje imas na Chrome kući i na poslu, takođe probaj sa drugim browser-om. Ukoliko imaš neki adblock, što nije lepo :D, može i on da je problematičan. Ja takođe imam problema sa dosta stvari. Ne rade strelice prilikom pisanja, kopiranje slike i upload slike postavlja drugi format, jedno je jpg drugo png, refresh poruka hoće da blokira/zamrzne stranicu.

Takođe Chrome je u skorije vreme izbacio neki update koji nam dosta pravi problema i prilikom FE kodiranja.
Sve ovo liči na sudar novih i starih tehnologija...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa od tih Chomium baziranih browsera Opera je odlična jer ima svoje jako lepo uklopnjene plugin-ove. Još jedan iz iste familije je Brave browser. Odličan za blokiranje iskačućih stvari.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

probao operu,nista,isto se ponasa.znaci ,kada ocu da odgovorim,bilo mesage ili topic u prozoru za tekst se pojavi bledo plavi prozor u koji je nemoguce bilo sta upisati.kada mu das komandu posalji -submit reply u tom prozoru se pojavi poruka:this field is required i trc.ima ona ruska poslovica:bolje s pametnim izgubiti nego sa budalom naci..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

da nije "rigoleto"?nista history,kukiji i ostali.nije opera,opereta i chrome...a toliko sam imao pojedincima da kazem nesto lepo.a tek autoputeve sto imamo..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

sd ce Mikum na ruski da prevede vorum

i brkove ce pusti

:)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...