Jump to content

Bastard, anyone?


stein

Preporučeni Komentari

e nabijem ja sve te - iz tvog spoilera - sto su odlucivali e debelo ih nabijem , samo zbog toga sto znam kako je bilo krvavo uspeti da emitujes bar 18 sati dnevno koliko puta sam se popeo kraj satelitske , koliko puta sam samo sisao dole do agregata i onda guzicari jos da odlucuju sta je podobnoa cim je proslo strasno , svi su se porazleteli po raznim televizijama da pricaju bajke ko je sta i kako radio

Ajd, ne vuci me za jezik... <_<

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 935
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Al za svaki slučaj... Suspenzija se delila i šakom i kapom, recimo za ovo: http://www.youtube.com/watch?v=E0Ptovz_wV4Pustiš u etar i sutra više ne moraš da dođeš u stanicu, nedelju dana kasnije, pišeš razglednicu na kojoj piše "pozdrav sa položaja" A ne mora to, isto nagradno putovanje je bilo i za

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kuj sa decom spava , zapisan se budi :sarcastic_hand:pretpostavljam kako je bilo - ne moras da zuris ........ a onda potrosi mesecni bonus impulsa da te pita za zdravlje :Viannen_loungelizard:al' da ga nema - tacno bih ga izmisljao ........ :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

potajni ti deda. da sam znao da će ovolko da baljezga čekajući pločice, uradio bi mu još i pre nego što je pomislio na projekat. bah.

Bi, naravno da bi. Kako da ne. Oma, al evo baš oma... Nije što ja dugo čekam na pločice, nego se samo seti ko je stalno govorio da nije dobro, pa ne valja, pa popravi ovo, pa popravi ono, pa koji ti to glupi program, pa opet popravljaj, pa ne mogu da ga učitam, pa koje su ti to dimenzije, pa nisu ti lepi vodovi, pa mali su ti padovi, pa izravnaj te kvrge... :crazy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepo sam te pito el treba šta.sledeći put piši, nije to sramota.da me ne mrzi okačio bih ti slidžu 1500 ledara na rolni.

Ma daj, još juče uveče u pola do ponoći sam bio 100% siguran da ih imam punu kesu. A stopice samo fale sa PCB-a, ne fale na stanju, a sada vala više ni ludare, ovaj, ledare... Hitna je samo par stotina metara od Elemente pa kad sam već išao na hitnu, onda oma posle i do elemente po ludare, ovaj, ledare...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Polako, ali sigurno...post-13-0-34076500-1310663145_thumb.jpg post-13-0-29021100-1310663181_thumb.jpg post-13-0-41011700-1310663194_thumb.jpgPloče su 2mm alu lim, rezano na laseru. Pošto je ostatak konstrukcije urađen kao samonoseća šasija, trebaće samo nekoliko rupica strateški raspoređenih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na kraju, morao sam da ponovo dorađujem (šta ti je strog učitelj, a sve bez batinanja) i tako, poslednja varijacija na temu cevnog dela.... post-13-0-80151900-1311153800_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bušilica je kesa. Da sam znao koliko je đubre, ne bih je kupio. Al' je razbušila 2500+ rupa kada smo radili grupno pločice za F5 pa je Tibor malo zajebunio neke rupe a mene mrzelo da vraćam, objašnjavam, raspravljam se (a Tibor inače nije osoba sa kojom može čovek da se posvađa, kulturan i suzdržan) tako da sam kupio ovu pa rekoh, biće dobra za tu i tamo. Za to je i dobra. Tu i tamo, ponekad. Eh, da mi je ona iz Conrada što sam nekada davno imao... E, to je bila bušilica....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...