Jump to content

Onaj . . . ovaj (ovdi) . . . dolasci . . . odlasci na noge . . .igracke . . .


Doktor

Preporučeni Komentari

Samo jedan dodatak (Woli i Zen ispravite ako je greška), taj Wolandov Iron nije finalni, ovaj moj (za sada bar :) ) jeste. Pitao sam domaćina da ga prijucimo ali nismo, možda i bolje, mazno bi ga ko I DEFiSITa :D

A T-Bed je bio bas onako kad je priključen pa sam I ja nesto razmišljao o onome "ćeš sutra da vidis mode" I nadao se da ce Dynaco nazad u rack.... treba mu bas podosta vremena da se zagrije i proradi. 

A sa druge strane, DEFiSIT je od prvog zvuka meni odmah lego i ne mogu tačno da kazem šta, samo da je muzika izvirala iz zvučnika. U toj kombinaciji sa Tannoyima, nema bolje u krugu do polarnog kruga. Meni obično treba vremena da "svarim" zvuk ali ovo je odmah na prvu i to pravo u vugla :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako cete da menjate SME rucke, neko je nedavno trazio neki 3009 pa samo da prijavim da sam danas video jedan za 300 funti, sto je oko  350 EUR mada ako se pocaka jos malo sa brexitom, BJ i padom vlade, bice sigurno ispod 300.... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemate vi pojma ...... nego ste do DEFiSITa popili po dve pive pa vam sve lepo :smesna:

 

taman vas Babelfish M25 zagrejao , da ne kazem umorio za DEFiSIT :buehehe:

 

realno - zarad postojanja ventilatora , T-Bed mnogo sporije dolazi do radne temperature , na kojoj je sve i podeseno i gde je i najmanji uticaj thermal memory distortion  ; kod normalno napravljenog ampa je to u normalnoj meri i izrazeno - brze dolazi do skoro i onda do taman optimalne temperature

ce ugradim ili manualni prekiac ili termalni na 45C , pa ce odsad i T-Bed brze dolaziti do optimuma uslova

 

elem , Iron Pumpkin - uvek ima buffer pa AVC , a prilagodjenje ostatku sistema je u vidu biranja gaina od 0 , +2 , +4 , +6 i +8 db , jumperima na pcb

 

Wolijev je penultimate , bice ultimate iteration uskoro , kad ce dobije zadnji jauk i krik elektronike ...... onda ce se izbace i posebne selektorske ulazne pcbs , jerbo je i to integrisano sa buffer i shunt regs

 

Nagra ima dva ulaza , izlaza ne znam koliko ima

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa ogromnim uživanjem čitam ove postove o vašem druženju.

Neverovatan vikend.

Moram da pohvalim [mention=52]Doktor[/mention]-a za studozno predstavljanje uređaja koje ste slušali, izvanredno prilagođeno nama koji ne pripadamo vašoj kasti diy-era[emoji106].

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto , kako sam inace ovih dana ja organizovao Day at Woland's :smesna: , verujem da bi se Ninja i Dok lako mogli zaputiti kod Srecka , bar dok je i kad je Ninja u Bg .... da malo podele Fetish Quad-a (Sreckovi paneli i 405) , a Ninja moze da ponese Stealth Preamp pod misku ....

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto , kako sam inace ovih dana ja organizovao Day at Woland's :smesna: , verujem da bi se Ninja i Dok lako mogli zaputiti kod Srecka , bar dok je i kad je Ninja u Bg .... da malo podele Fetish Quad-a (Sreckovi paneli i 405) , a Ninja moze da ponese Stealth Preamp pod misku ....
 
 

Valjda će i to biti jednog dana. Iako mnoge nisam lično upoznao čini mi se kao da ih godinama poznajem.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Zen Mod said:

sto ti ne spavas ?

:D

Mene upravo probudio komarac, tako sam ga lepo zveknuo...e sad, da li da nastavim da sanjam o SiT-u?

Da ne kvarim temu, ali kontam da bi meni najlakse/ najzgodnije bilo da upgrejdujem moj F2 u F2J (probudim se u ponoc, lemim do 3h i ujutru se pravim blesav, da zena nista ne primeti). Nego, kako naci dva komada SJEPR100?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, Srecko said:


Valjda će i to biti jednog dana. Iako mnoge nisam lično upoznao čini mi se kao da ih godinama poznajem.

pa , pretpostavljam da ste samo poziv (Privatne Poruke su cudo!  )  daleko od toga

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Vix said:

Mene upravo probudio komarac, tako sam ga lepo zveknuo...e sad, da li da nastavim da sanjam o SiT-u?

Da ne kvarim temu, ali kontam da bi meni najlakse/ najzgodnije bilo da upgrejdujem moj F2 u F2J (probudim se u ponoc, lemim do 3h i ujutru se pravim blesav, da zena nista ne primeti). Nego, kako naci dva komada SJEPR100?

nikako drugacije nego zontati na Big Diya , da se ulovi kad neko ponudi

 

zadnje bese u ponudi od kinku-a , kupljen je set za par BJ2 monoblocks koje pravim za mog poljaka

cena za mene je bila 200$ za set ....

ne znam da li ce biti opet , kako znam on je sort of posrednik za tipa koji ima vecu kolicinu i prodaje ih na kasicicu

dakle , moguce da se pojavi

ako hoces da se zekis , ja ti saljem gratis par LU1014 , pa se igraj

samo javi gde

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

...

ako hoces da se zekis , ja ti saljem gratis par LU1014 , pa se igraj

samo javi gde

Opet komarac, al ovaj mi pobeze... (2:36 A.M.)

Imam ja LU1014. Ostalo mi od kad sam pravio Zen V9, tj. F3. Nego, ako njega upotrebim u kaskadi sa Mosfetom u F2, da li onda dobijam maltene ono sto vec imam, tj. Zen V9, samo bez povratne sprege? Zanimljivo mi je da sam uporedjivao F2 vs. F3 ("normalan" F3, tj. sa povratnom spregom) i odlucio se da F2 ostane u sistemu a F3 u ormanu. Zasto? Pa, zvuci mi "muzikalnije"...(mozda ima bolji osigurac, he he)

A ako je nesto drugo u pitanju, onda...

P.s. da ne zagadjujem temu, mozda je zgodnije da mi pises na P.P. A moze i ovde, ako ne smeta...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nespavači ni ne trebaju da spavaju kada im tako dobro idu prikazi uređaja; šta više samo to bi i trebali da rade da bi mi uźivali[emoji3].

Ovaj prikaz je za rang veličine bolji od bilo kog review-a koji sam do sada procitao jer je zivotan, u prelepoj atmosferi je sve urađeno koja se jednostavno prenosi na čitatelja iz više uglova sagledano (Woland, Doktor, Ninja i naravno NAŠ PAPA) čist hedonizam[emoji3].

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ a još kad (malopre pričasmo) Zen zameni par XLR izlaza, sa RCA (drugi par ostaje XLR), pa batalim onaj "pogrešno" zalemljen kabl XLR to RCA, običnim RCA - znaš li bre koliko je to mogućnosti za razigravanje u odnosu na imaoce prostog i jednostavnog SE Irona :D

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...