Jump to content

CDM 4/19 problem (rešeno)


Mentok

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 41
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja se ovim putem JAVNO IZVINJAVAM svome dragom prijatelju koga sam nehotice uvredio. Zaigrala se deca... Izvini Sir Olivere, nije mi namera bila da vređam.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se ovim putem JAVNO IZVINJAVAM svome dragom prijatelju koga sam nehotice uvredio. Zaigrala se deca... Izvini Sir Olivere, nije mi namera bila da vređam.

:confused1:

Ja se nisam javno ni ljutio pa nema potrebe ni za izvinjavanjem post-39-1242715019_thumb.gif

Predlazem da zeleni ili crveni izbrisu sve tragove ovog missunderstuda sa svih threada :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dogovor je pao... Mentok dobija transport iz CD600 sa laseromSir Oliver dobija PCB iz CD600 sa svom elektronikom Ja zadrzavam kutiju za neke buduće kombinacije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dogovor je pao... Mentok dobija transport iz CD600 sa laseromSir Oliver dobija PCB iz CD600 sa svom elektronikom Ja zadržavam kutiju za neke buduće kombinacije.

:confused1: ... a kome ide ovo ? :eek: ... jel' delite :confused1: il' bracki ... pazt'e dobro da ne bude k'o u španskim serijama sa :ban: , ;) i :msn-rofl: ... :confused1: daleko bilo ...Ajte vi još na po koje ;) , pa onda :confused1: ... za svaki slučaj :eek:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovim putem se izvinjavam Sir Oliveru sto sam mu poslao prasnjave delove nije mi bila namera ali omaklo mi se :confused1::confused1:

Ja bih sada tako rado nešto rekao da nasmejem raju, ali upravo nailazi semafor pa... moram da prekinem vezu... :confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

I, kao epilog price, danas mi je stigao lepo upakovan paket od Stein-a sledece sadrzine : CDM 4/19 transport, laser, tray i svi pripadajuci delovi.Transport je zamenjen, slusao sam CD nekoliko sati i za sada nije preskakao, izgleda da je problem resen :cheers: Ovim putem se mnogo zahvaljujem Stein-u na ovom gestu i jos da napomenem da je cak platio i postarinu, nadam se da ce biti prilike da mu se oduzim za ovo :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Transport je zamenjen, slusao sam CD nekoliko sati i za sada nije preskakao, izgleda da je problem resen :rofl:

E, ovo me je zanimalo da saznam. Ostalo je manje bitno. Ne znam šta drugi misle o tome, ali bar jednom godišnje, ili kada god mi se ukaže prilika, pokušam da nekoga usrecim nekom sitnom stvari, nekim gestom. Posle toga se mnogo bolje osecam. Prija mi da znam da sam nekoga obradovao makar malo....Isto tako prija kada neko to učini za mene :cheers: (bilo ko, bilo kada, bilo kako - znam iz ličnog iskustva, npr ZM, Guja, SirOliver, Superfi, Zocky, Sipi i da ne nabrajam sve ljude -predugačak bi bio spisak ljudi koji su u jednom trenutku učinili po nešto da me obraduju...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja se zaje'bo ....... nisam namerno :rofl:

Naravno, naravno... Ni Sipi nije namerno zapakovao plocicu sa delovima i namerno svojerucno napisao pisamce sa pomocnim objasnjenjima, niti je Guja namerno kupio lampe na ebayu i namerno mislio na mene i poslao mi ih bez ikakve najave postarine ili nadoknade, i da ne nabrajam dalje, svi se oni okliznuli na koru od banane i tako po nekoliko puta... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, naravno... Ni Sipi nije namerno zapakovao plocicu sa delovima i namerno svojerucno napisao pisamce sa pomocnim objasnjenjima, niti je Guja namerno kupio lampe na ebayu i namerno mislio na mene i poslao mi ih bez ikakve najave postarine ili nadoknade, i da ne nabrajam dalje, svi se oni okliznuli na koru od banane i tako po nekoliko puta... :cheers:

kad uvek kukas ko da si zenmodan ......... :rofl::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I, kao epilog price, danas mi je stigao lepo upakovan paket od Stein-a sledece sadrzine : CDM 4/19 transport, laser, tray i svi pripadajuci delovi.Transport je zamenjen, slusao sam CD nekoliko sati i za sada nije preskakao, izgleda da je problem resen :cheers: Ovim putem se mnogo zahvaljujem Stein-u na ovom gestu i jos da napomenem da je cak platio i postarinu, nadam se da ce biti prilike da mu se oduzim za ovo :rofl:

Posalji mi stari da ga popravim, ako moze, pa ti ga vratim za rezervu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...