Jump to content

Igre koje volite


Preporučeni Komentari

On 6/5/2023 at 7:50 AM, Doktor said:

Jos 17h+ . . . :jump:

ide iskusno Install odma', da se expresno uleti u D4 kada se server otvori u 01:00 po nasem vremenu.

Tik tak . . .  :bomb:

d4a.jpg

Doc, kakvi su utisci? Hoce li uskoro da bude neki review...?

Dok dodje zima i budem se igrao sa Diablo, pre toga ovo...🤗

https://twitter.com/ELDENRING/status/1630478058103734274?t=i_twqAfnaXTsnJb6OdaKOQ&s=19

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, shonne said:

Doc, kakvi su utisci? Hoce li uskoro da bude neki review...?

. . .

Prvi utisci : dugo se cekao D4. Cak i predugo. 

Medjutim, vredelo je. 06.06. u 01:00 kada je server otvoren, bilo je stabilno. 

Ulazak u igru manje od 1 min. 

Do sada sam licno pronasao jedan bug, ali sam ga resio tako sto sam izasao teleportom iz dungeon-a i vratio se ( konkretno : razgovor sa bitnim Npc karakterom, tacnije Rogue Trainer-om vaznim za unapredjenje skill-a, tacnije combo-a ).

Za ovaj "prvi prolaz" toliko, napisao sam vec igrajuci one dve Beta-e D4 ( jednu na PS4 Pro, drugu na laptopu ).

Najkrace : kompleksno. Gomila sporednih questova. Skill tree izuzuzetno dobro uradjeni. 

Krenuo sam sa Rogue ( atm 17 lvl ).

Igra se naizmenicno sa Wotlk na privatnom Warmane serveru. :jump:

Vancaga.jpg

Metla.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Doktor said:

Koji monitor ? N(e)sam pratio. :huh:

Ne nesto extra skupo. Graficka je optimizovana da daje najbolje rezultate na 1080p...tako da i jedan LG u tom rangu, sa  1ms, budget verziju.

WWW.LG.COM

Pronađite informacije o LG 24MP60G-B. Pronađite slike, recenzije i tehničke specifikacije za LG 24MP60G-B 23,8'' FHD IPS monitor s AMD FreeSync™ i 1ms MBR

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Elden ring je neverovatna igra...open world, uhhh.

Podseca me na The witcher 3, samo sto je ovo savrsenija verzija, ostavlja bez daha. 

Jeste da je teska za igranje, ali za PC usere uvek postoje pomagala. 

Prica je isto neverovatna. Svaka cast japancima. Naklon 🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne.

Nikako ne mogu da budem objektivan kada je u pitanju Blizzard. :wub:

D4 ko kaže ne ne treba nikada pokrenuti, probati, igrati, nije gejmer. 

 

Mali dodatak : mogu se složiti sa ocenom Metascore-a.

Sa Userscore - nikako. Razmažena prenemagajuća publika. 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka igra koja ima online mogucnost u poslednjih ihaha je imala kraha sa serverima u prvih par nedelja, meseci. Prosto je tako na release-u. I onda kukanje po internetima vazda, potom i takav audience skor. 

No da ne pravdam blizzard, odavno su to g***a belosvetska, i activision koji ih je kupio su jos veca. Naravno, sad jos veca gamad hoce da kupe sve to 😅 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, shonne said:

Thx 🤗

Da se razumemo - meni je i D3 ( koga igram na PS4 Pro ) takođe jedna vanprosečna igra. 

Toliko drvlja i kamenja od samih Diablo igrača je doživela bespotrebno. 

Naravno "dvojka" aka D2 sa ekspanzijom LoD je za ono vreme bila totalni iskorak. 

Da ne govorim o samom početku D1 kada je izašao, pa PvP rokanja, seča ušiju itd.

Ja to tako posmatram, doživljavam. 

Iskreno, srećan sam onih čekanja na D4, na obe Beta verzije, tačnije igranja za vikende ( prvu Beta sam odigrao na PS4, drugu Beta na tek kupljenom laptopu upravo da zadovolji sve što je traženo za komotno igranje D4 ). I kada je izašao , sa nekoliko godina zakašljenja, sve sam Blizzard-u oprostio. 

Trenutno D4 "stoji", ne igram. Ponovo me je dohvatila groznica igranja WOTLK. Jbga. 

Frost/Arcane Mage lvl 72 atm. Horda - naravno ! 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Brijac said:

Svaka igra koja ima online mogucnost u poslednjih ihaha je imala kraha sa serverima u prvih par nedelja, meseci. Prosto je tako na release-u. I onda kukanje po internetima vazda, potom i takav audience skor. 

. . . 

U slučaju D4 ništa od kraha sa serverima nije bilo kada se pojavila finalna verzija 6. 6. praktično do danas sem tih par DDos "napada" na sve servere koji su uspešno rešavani u toku dana/noći. Ko zna od koga ? Konkurencija neka, jbmliga ?

Bilo je čak priča kada se takav ispad prvi put desio da je to uradio neki pobesneli igrač koji je nešto petljao oko lvl-a ? Verujem da je to već u domenu rekla-kazala. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nemam problem sa tim, igram mmo igre (igrao al poslednjih par godina nemam vremena) 20 godina. Tako da kod mene sve to ocekivano 😁 Ako se bude smoglo vremena za taj hobi, pazaricu D4 da malo zaigram, cini se lepo skockan. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Sada je ovako:

image.thumb.png.75c524983687f1d8d351af6988d1bc1a.png

image.thumb.png.41cb50e93350f64ebaf8691eb33dc24a.png

stadnikov76
Aug 6, 2023
0
Absolutely not a ready-made game at an inadequate price. There are so many flaws in the game that I just spread my hands in surprise and bewilderment.

 

Nandi
Jun 20, 2023
6
For me story is important aspect of every game, and this one is woke.

Story: the moment you see Lilith on commercials you know she wont be a true antagonist, because she is a woman (ah yes a demon that wants to help humanity), blabla

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...