Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

7 hours ago, Mikorist said:

Evo sad posle druge epizode mogu da sažmem moj utisak....

:drinking-2:

Odgled'o i ja. :coffee:

Generalno, nije to toliko lose kolika se halabuka podigla po socijalnim mrezama i YT. 

Strejt ljubitelji Tolkina ce imati gomilu zamerki, cak sta vise, mozda da ovo oni zaobidju.

Raskosno uradjeno tehnicki, muzika korektna, kasting ispod proseka ( da ne kazem ocajan ), paradox IMO je ona glumica princeze patuljaka koju toliko razapinju po mrezama ( i sama je doprinela svojim komentarima ) koja se sasvim dobro uklopila u pricu, za razliku od Galadrijele koja je smehotresna i kao da je uletela iz nekog sitkoma.

2. epizoda IMO bolja od 1. ep. 

Kako smo se nadali, dobro smo se udali. Sa nestrpljenjem cekam 3. ep.

Ne bih se izjasnjavao sta je bolje - RoP ili HoD. Pratimo.

:popcorn: & :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Mikorist said:

Mada je to takođe glupo..... Da neko sleti tako kao Kryptonian - je  neuništiv fizički u startu. :smesna:

More, Bezos i njegova kamarila smesala sve zivo. Ovo nesto kao "pali" andjeo Tyrael iz Diablo3. :laugh1tooht:

+ mogli bi lagano da krenemo da ubacujemo u spojlere impresije da ne smaramo clanove koji ce tek gledati RoP.

Spoiler

Sa druge strane, dwarf-ovi i Khazad-dum su jedna od svetlih tacaka do sada.

Meni se takodje svidelo tumaranje kroz tunel sa sve padom u podzemnu vodu, ronjenje, te izranjanje Arondir-a koje je komplet podsecalo na jedan od questova u Witcher 3 igri. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...