Jump to content

Kupujem Visaton DSM25FFL


Aleks

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

@ all!

Ako netko ima bilo kakav kanal za prebacivanje stvari iz HR u RS i voljan je pomoći neka da neki prijedlog. Pogledao sam cjenike našeg HP Expressa i potrebne formulare i to je kriminal koliko košta i kolika je petljancija poslati bilo što. Uz to, budem li naplaćivao čovjeku troškove slanja tako da mi uplati na Paypal onda će se još omastiti i moja banka na dvostrukoj konverziji i Paypal radi uzimanja dijela novca sebi.
Zadnji put su mi tako na iznos od 66,50 USD uzeli zajedno 11,50USD. Zbog toga svega ono što je trebao biti poklon više nije poklon jer su troškovi slanja preveliki.

Putuje li itko kroz HR? Putuje li bivšim auto putem Bratsva i Jedinstva? Mogu doći do naplatnih kučica u Novskoj i dati paket nekome u ruke, pa neka ga dostavi Alexu ili ga pošalje iz RS na Alexovu adresu.
Tako je najjeftinije, ali zahtijeva angažman više ljudi.
Prijedlozi? Dragovoljci?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako neko ide na more u Grčku na more iz Hrvatske, eto, Zero će dati na naplatnoj u Novski, ja mogu preuzeti na naplatnoj rampi u Nišu :)

Samo se "puste" niz autoput :)

 

p.s. Al ko će ići u Grčku pored Jadrana :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 4 years later...

Duga priča.... Uglavnom sam šaban, kad nemam šta da radim tad sam najopasniji po sebe i audio opremu!

Dakle, kupujem, ko ima... ako neko ima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam za njega. Povoljniji je i od Dayensa i od Itc Svilajnac.

Nego mozda neko ima negde neki rasparan pa eto da pitam. 

Inace ovi koje mi je Zero poklonio su stradali u trenutku mog ludila.... da ne objasnjavam, hteo sam nesto pa sam ih upropastio :(

Inace sjajni visoki, kad se odrezu kako treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...