Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Dragi moj prijatelju od sudbine nemoz pobeci, pa to ti je. Necu trujem Doktoru temu, al stos mene tice, primam te u Cile Mile klub. Jos operativni sekretar i politkom kluba drug Woland da potvrdi, pa dobro ti nama doso. Sad te nece opere ni Dunav ni Sava. :buehehe: Ti ces biti zaduzen za propagandu i regrutovanje novijeh clanova. Druze Ninja, sretan ti novi pocetak. Drago mi je da si postao umetnicki svestan i revidiran. [emoji14]arty:

Može.. al samo ona riba u njemu za sad da se primi :) mada.. kad se setim kako su otpadali na onu Anne Brun (tako li se zove?), primio bih i njega i Doktora. I to cele :D

Al nek se kale.. ko čelik :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... kad se setim kako su otpadali na onu Anne Brun (tako li se zove?), primio bih i njega i Doktora. I to cele :D

Al nek se kale.. ko čelik :)

Ne diraj nam Anne .... ona se kod mene kvalifikovala kao neko koga uvazavam posle kolaboracije sa Gabriel-om, a tu dolazimo do Genesis, pa prog. rock, etc..... daleko je to od vaseg "Cile-Mile"-ta miljama. ;)

Ima tu jos par Skandinavki koje je Dado otkrio, a mi analizirali i krenuli u potragu za izdanjima.

Recimo, Kari Bremnes.

http://www.discogs.com/artist/507556-Kari-Bremnes

Sasvim druga "prica" od Anne. "Cvrsca", sa dobrom energijom, odlicnim baladama ....

No, Ninja ce jos koju o tome.....

Zahvaljujem na pozivu u Cile-Mile Club, ali moze samo kao visitor. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne diraj nam Anne .... ona se kod mene kvalifikovala kao neko koga uvazavam posle kolaboracije sa Gabriel-om, a tu dolazimo do Genesis, pa prog. rock, etc..... daleko je to od vaseg "Cile-Mile"-ta miljama. ;)

Ima tu jos par Skandinavki koje je Dado otkrio, a mi analizirali i krenuli u potragu za izdanjima.

Recimo, Kari Bremnes.

http://www.discogs.com/artist/507556-Kari-Bremnes

Sasvim druga "prica" od Anne. "Cvrsca", sa dobrom energijom, odlicnim baladama ....

No, Ninja ce jos koju o tome.....

Zahvaljujem na pozivu u Cile-Mile Club, ali moze samo kao visitor. :)

 

ne bi ja tu ništa diro.. ih Ninja otkrio Kari.. nju bre Grozni i ja slušamo još od zabavišta :) njenog razume se :D a skandinavke više nisu trendi.. sad su Belgijanke inn.. npr Melanie di Biasio.. mračno, depresivno.. ih veselja :)

 

http://youtu.be/jVHo8QOsAoU

 

P.S. CM rules

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo bre Druze Ninja ispod pojasa. Za kaznu 100 ECM albuma da preslusas, i sve da opises. Dok pises slusas ovo. VA - Go' natt, pa da revidiras stav. Uzgred to je vrhunac CM muzike, koji kvari glave, tupi igle i topi zvucnike, pretvarajuci ih u amorfnu masu drajvera i zica .

 

 

post-264-0-84759600-1419277932_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prvi susret sa cockerom bio je davne 72-73 kada je komšija koji je bio stariji od nas desetak godina došao na ljetovanje u HNovi poslije gastrabajterskog rada u west germany

 

parkirao je žutu opel matru na koju je cijeli grad balvio

par godina kasnije poginuo je neđe na putu upravo sa njom

 

e te godine donio nam je na poklon par albuma za diskoteku koju smo napravili od vešeraja u zgradi u ulici Stijepa Šarenca - naravno da sam ja prigrabio poklon

 

jedan od albuma koji me tada a bogami i dan danas udario u glavu tako da mi svaki put kad ga slušam zvoni metar u krug je za mene neprevaziđeni live snimak koncertne turneje mad dogs & englishmen

post-38-0-82147200-1419443687_thumb.jpg

takvu energiju, iskrenost u izvedbi  tada pa do sada nisam osjetio

 

negdje devedestih po cijeni od 172,10 dinara kupio sam i drugi live album sniman na USA turneji

ima dio one emocije koju nosi mad dogs & englismaen

post-38-0-87402300-1419443714_thumb.jpg

u čast  leptira koji je izgorio noćašnju noć uz staru sokolovu rakiju od dunje post-38-0-94539100-1419443732_thumb.jpg posvećujem njemu

 

malo li me puta digo, pa bar na ovaj način da mu se odužim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dođo' s posla, te kretoh ..... attachicon.gift1.jpg  attachicon.gift2.jpg    attachicon.gift3.jpg

.... pa dokle stignemo .... ko zna ?

 

Možda ponovo neki synh-pop ( druže Revox, šala mala ) ? ;)

 

 

Ma kakav "crni" synth-pop ;)

"Zaglibio" sam u reizdanju The Jimi Hendrix Experience - "Are You Experienced" :

attachicon.gifjh1.jpg   attachicon.gifjh2.jpg attachicon.gifjh3.jpg  attachicon.gifjh4.jpg

attachicon.gifjh5.jpg   attachicon.gifjh6.jpg attachicon.gifjh7.jpg

2 x 180 gr. vinyl, luksuzno pakovanje, knjizica ...... MCA2-11608

... pa ide prva, pa druga ploca ... pa opet prva .....

 

 

doco vraćaš se na pravi put :wink2:

 

no te kvare ninja i grozni ;)

 

ipak si ti dijete cvijeća i što reče cocker na kraju pjesme unchain my heart (live) God bless you

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...