Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

U proteklih nekoliko dana, povod za slušanje nije potreban ali ovog puta je to bila poslastica u vidu testiranja RIIA korektora J-Fet singl end  dual mono Zorana Dimovskog i cevne phono phono sekcije iz Counterpoint preampa. Otuda šarolik izbor:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Woland

Micus - meni odlican, licno medju 3 najbolja njegova albuma.

Nock - e to nemam, ali je na wanted listi. Rani ECM, zapravo naslovi koji su i proslavili ovaj label, te stoga i Gratz za nabavku. Sjajan album.

Ovaj treci LP, donji sa slike - nemam pojma sta je ? Daj neki info, input onako instant ( da se sada ne pravim pametan, pa da jurcam po YT ).

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nocka sam jedva pronašao po nekoj normalnoj ceni..

 

Ono poslednje je Jakob Bro - baja svira telekastera, John Christensen na bubnju, ima i kontrabas, bemliga ko je.. novi fin i melodičan gitarski ECM daleeko od Ripdejla.. fina muzika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uhhhhhhh . . . . kazes telekaster. Eto jedan ECM koji ce da zaobidje @grozni. :)

On ne voli taj Fender model, pa to ti je. Ima neku frku od njega, meni je licno super i volim taj ton.

Kada spomenu Ripdala . . . . jurcaj sve sto naleti, bez pardona.

Ja jos uvek bezuspesno jurcam njegov prvi LP ( Bleak House ). Cene digli u nebesa prodavci, nebitno koje je izdanje. 

"Gadna" ploca sto se tice muzickog materijala. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skonto sam zli Austrobugarine, ali ga je car provukao kroz svasta i obojio ga tako da nema onog njakanja, cemu je po meni Telekaster sklon... bar tako ja dozivljavam taj njegov zvuk.  Drugo, generalno ne volem Fendere, stalno sam mu jurio vrat, a Gibonce, srce moje, svinja prava, sedne ti vrat u ruku i nema nigde da mrdne. Ja sam Gibon fan.

Evo Vam slika lepotana, moj san ES 355... recite jel ima nesto lepse 

Резултат слика за gibson 355

Luce, ljubi ga Grozni. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...