Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Знам га и имам га и још сам први власник, само што мој нема дуге таласе.

To sto taj tvoj nema LW talase nije neki bitan hendikep ! na tom bandu inace nema sta posebno interesantno da se cuje . Rider-e kakva je boja tog tvog FT Hitachi -ja ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Купљен нов у "Емона Комерц" у Чика љубиној улици у Београду. И дан данас ради :oke:

I ja mislim da su to vrlo dugotrajni uredjaji vrlo kvalitetne izrade :thumbsup: , koja je cena bila tada davno za taj tjuner (ako se secas ) ? Poz !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сећам се како не, 950 немачких марака. Појачавач тјунер и дек. Појединачно се не сећам.

WOW :yikes: , 950 DM !!! Ja sam ovo danas dobio maltene za dz ! Sad sam ga malo pre otvorio , unutra je ko nov , klasicni vrlo dobar Japanski inzinjering iz 80` , saraf za fiksiranje osovine iza tog velikog dugmeta za trazenje stanica se bio olabavio , dotegnut je , i podmazan mehanizam promenljivog kondenzatora kvalitetnim Balistol sprejem , svidja mi se ovaj tjuner ! , jedino moram da mu ugradim neko pozadinsko osvetljenje skale jer izgleda da to nema serijski ugradjeno , a tjuner bez osvetljene skale kod mene ne vredi nista ! Nego slucajno gledam sada kod mene u radionici stoji isti onakav Integralni pojacavac kao onaj kod tebe na slici HA3700 , crko mu jedan kanal , ja poceo nesto kao da ga popravljam i zaboravio na njega skroz , stoji tako polurasturen u budzaku odavno :P ! Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WOW :yikes: , 950 DM !!! Ja sam ovo danas dobio maltene za dz !

CD614 (Philips - Belgium) je 1991 kada sam ga kupio, koštao 699 DEM... Danas nikome ne može da se proda za više od možda 30€...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CD614 (Philips - Belgium) je 1991 kada sam ga kupio, koštao 699 DEM... Danas nikome ne može da se proda za više od možda 30€...

Isti slucaj druze : Germany 1992 , Sony CDPX339Es - 1200 DM ! danas ne vredi ni 150 E , ali nije ni na prodaju jer me perfektno sluzi vec godinama a i zvuci fantasticno ! Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да негде у кући имам и оригиналне рачуне, царинску декларацију и чак картонску амбалажу. Наравно пуну које каквог крша.

Nemas slucajno u tom krshu one leptiraste izlazne trandze za ovog mog krsa HA3700 ? Napalio sam se danas da popravljam stare Hitachi -e :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemas slucajno u tom krshu one leptiraste izlazne trandze za ovog mog krsa HA3700 ? Napalio sam se danas da popravljam stare Hitachi -e :)

Не, и немој губити време тражећи их. БД 911-912 решавају проблем. једино причвшћивање је мало проблем али да се решити.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не, и немој губити време тражећи их. БД 911-912 решавају проблем. једино причвшћивање је мало проблем али да се решити.

Rider-e hvala za informaciju ! , sve jedno cu da prekopam po svojoj furdi da pokusam da nadjem originale ,ako ne , idu ti BD - jci unutra . Poz :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...