Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

samo se vi druzte sosnjim , naucice vas Deda da budete i Deda.peder.lazovi

Prvo mi sleduje :unsure: , treće možem al nećem :D , a ovo u sredini... nisam lud :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја, овај, о Визију све најбоље :unsure: .. само кад сам му леђанца вид`о, огрејала ме многа небеска тела.. али то иде на мој рачун

Znači častiš... Kad se to desilo ????
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја, овај, о Визију све најбоље :D .. само кад сам му леђанца вид`о, огрејала ме многа небеска тела.. али то иде на мој рачун

Е хвала богу да одоше ти сталци за цвеће  :D

Znači častiš... Kad se to desilo ????

Колико Ја знам да рачунам пре 45 минута  :unsure:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мааа нешто сам смрсио неке конце, стра` ме и да помислим да се изјалови! Мислим, да нисам, чини ми се постао би побожан, само да остане како сам смуљ`о..Ма има да се частимо ми и без тога, само да ..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е па убисте ме к`о бубаруса тим коментарима Вас двојица, како да Вас назовем само?! музе ли Вас помузле!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мааа нешто сам смрсио неке конце, стра` ме и да помислим да се изјалови! Мислим, да нисам, чини ми се постао би побожан, само да остане како сам смуљ`о..Ма има да се частимо ми и без тога, само да ..

Evo ja sam se pomerio s mesta da ne ureknem... :D

Колико Ја знам да рачунам пре 45 минута :unsure:.дискО_Сту

:D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Боље и то него   : Postavljena slika    :unsure:.

дискО_Сту

Ne vredi... Ovo je za Švabe :D

Kaže "Kills on contact"... Pa kad već dođem u kontakt, mogu i da je zgazim :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Idem ja da gledam povratak Džedaja BR R.I.P. :unsure: Fali nam Džedaj smajli (ali ne Vejder, nego Obi Van :D )Lak' noć društvo ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ха, ал видите ово: Postavljena slika!

Звао Ја човека и рекао му да мој другар има два комада ал не знам дал хоће да прода!

И сад ме тај Бранко свако мало зове да пита : Јел има нешто ново ?

:unsure:

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda, ima jedan moj znanac na tavanu neka dva lansinga od po 50 cm ili kako li se već zovu...altec ili nešto...Ne znam hoće li ih baciti...  :D:) :) :unsure:

Какво црно бацање, давај овамо у мој музеј!Има још места  :D.Извидај па јављај :).дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Какво црно бацање, давај овамо у мој музеј!Има још места  :unsure:.Извидај па јављај :).дискО_Сту

Pa, ti si kao i taj Branko! Morat ću promijeniti broj telefona i mail... :DNema zvučnika...Samo sam htjeo da vidiš što si napravio jadnom čovjeku! :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ха, ал видите ово: !Звао Ја човека и рекао му да мој другар има два комада ал не знам дал хоће да прода!И сад ме тај Бранко свако мало зове да пита : Јел има нешто ново ? :unsure:дискО_Сту

branko prodao po 75 , al' moze da dobije nazad samo po 110 ........ komad :Dnema iz muzeja napolje , sem za ckupe novce :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја ништа не продајем, само скупљам  :unsure:.дискО_Сту

A da otvoriš neki thread o starim driverima, nazivima istih i mogućom upotrebom? :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da otvoriš neki thread o starim driverima, nazivima istih i mogućom upotrebom? :unsure:

jes ti kad citao Alan Forda ?znas sta biva kad Br. 1 pocne svoje price ........ :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...