Jump to content

Na Terapiji


Zen Mod

Preporučeni Komentari

meni ce zivot biti laksi , ako dobijem Paypal ovde , zato sto ce meni moci da plate , a da onda za svaki taj euro ne gubim bar 25 centi .

bitno mi je da mogu da prodam malo pameti , a ne da samo kupujem tudju .

inace u mom malom mestu , ovi moderni Hare Krishna su rasprodali i ubili sve .

nista ne radi , para nema nigde i sve stoji .

rade samo kafane i prodavnice , jedina sveza lova je ona koju Slovaci zarade u Italiji i donesu kuci .

i kakve to sve veze ima sa pederskom televizijom ?

koliko ja vidim - mi ovde u drzavi imamo poustavljen Incest ....... a zalosno je sto jos uvek fantasticno funkcionise hleba i igara .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Šta god mi mislili o EU i "trulom zapadu", tamo ipak postoje neka pravila i zakoni koji moraju da se poštuju, za razliki od situacije kod nas ... kod ne postoji nijedan segment društva koji nije truo i zagađen korupcijom, i u kom samo lezilebovići i bitange mogu da prosperiraju; običan čovek tu jednostavno ne može da opstane ... ne gajim iluzije da je u EU sve idealno i da će svi naši problemi nestati samim ulaskom u EU, ali verujem da će nas to naterati da ptihvatimo neka pravila ponašanja, sisteme vrednosti i norme u kome će pametni, vredni i pošteni, imati veće šanse nego sada ... ja prosto ne vidim način da sami izađemo iz ovoga i voleo bih da ako neko zna bolji i brži način neka ga saopšti svima nama, jer živimo u uslovima nedostojnim čoveka i pod hitno mora nešto da se promeni - posle će biti kasno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... ja prosto ne vidim način da sami izađemo iz ovoga i voleo bih da ako neko zna bolji i brži način neka ga saopšti svima nama....

Kad je bilo mucenje fudbala oko onog EULEX-a ja sam insistirao da ga uvedu prvo nama jer mi 200 godina pokusavamo da napravimo drzavu*, ali bez uspeha. Morace neko drugi to da uradi umesto nas jer mi najvise sto uspemo da stvorimo je neka oligarhijska brljotina sklepana od partije (ili vise partija), slabo organizovanog (ali vrlo ambicioznog) kriminala, raznih vrsta udbe i crkve.Nevolja je sto ozbiljan svet ima svojih problema pa ne stize bas puno da se bavi nama, a ovi nasi magarci to koriste i razvlace pitu jer znaju da kad se odluci da Srbija postane drzava* - ili nece biti mesta za njih ili nece moci da rade to sto su manje-vise oduvek radili i rade sada.*Malo pojasnjenje - osnovni prerogativ drzave je monopol nad silom u svrhu zastite pravde, sto na ovoj teritoriji nikad nije bio slucaj (sem u srednje-evropskim delovima u vreme dok su pripadali drugoj drzavi).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zreli ste svi da sednete prekoputa Mikija... :blink:

Ma jok, te "terapije" su zamajavanje dokonog sveta i otimanje para budalama. Autenticnim freak-ovima to pomaze utoliko sto ih neko slusa, mogu pred nekim da odvrnu ventil...Nije to za nas, mi imamo pametnija posla :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

gledao sam nekoliko epizoda,i dopada mi se, prvenstveno zbog tog sto se razlikujeod vecine domacih serija. I ima veze sa stvarnim, komplikovanim,zivotom. Za promenusamo malo sam se razocaraokada sam video da je serija licencamislim d je radjena po knjizi skandinavskog autora,i adaptiacije se rade za svako "podneblje"mislim da u americkoj varijanti lik Mikijaglumi Robert DeNiro..?*Dobre su serije, moja neka mala top lista"Six feet under" bilo je nesto malo kod nas, ali moze da se skine"Deadwood" islo je kod nas"Momci sa menhetna", tako nesto, isto je islo kod nas..."Soprano fammily""Dr House""Nip & Tuck""Na terapiji"*Mada ja to sve gledam sa zakasnjenjem, kada mi narezu po sezonama... :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izrael , u originaluako ukucas "imdb in treatment " , videces da US ekipa nije nimalo naivna .licno nemam zamerke na ovu nasu seriju , u stvari - bar ne vece zamerke , sitnice samo ..... :rolleyes:imas na rapidserbia sve

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...