Jump to content
grau

Udrobljena gramofonska tema

Recommended Posts

1 hour ago, prophet said:

Igor svakako ima podršku. Ono što nema podršku je ovakav pristup da se gaženjem drugih (u ovom slučaju Kuzme) želi istaći kvalitet. Na ovaj način samo čoveku (Igoru) pravite anti-reklamu. Kuzma je odradio najteži deo posla, a to je da se zahvaljujući kvalitetu etablirao kao ozbiljan proizvođač gramofona. Slušao sam nekoliko Kuzminih gramofona i svaki je bio odličan. Po meni zaslužio je reputaciju. Nadam se da će takav utisak na mene ostaviti i Igorovi gramofoni. 

Komentarisanje cena iz perspektive naših vukojebina je.... šta da kažem? Uz sve to treba imati u vidu da pojeftinjenje proizvodnje povećanjem produkcije ne dolazi u obzir.

Molim te nemoj meni da repliciraš kako sam gazio Kuzmu jer nisam, zabole me za i Kuzmu i za Kjubrik, 1210 dok nas smrt ne rastavi, ali je smešno kako se svi prave da Igor i njegovi gramofoni ne postoje. Zavist, pakost, hajde i njega da oteramo iz sela vilama i bakljama, šta li

Nisam stekao takav utisak, ako je tako ne čudi me. Odavno je poznato da nam je slađe tuđe govno od domaćeg kačamaka. Čitavu državu smo izgradili na tom principu.

Nazalost, mi negermani i neanglosaksonci, moramo da isporucimo ozbiljan kvalitet koji ce biti najcesce zanemaren, u korist...nastaviti po zelji

ne jednom su ovde  pomenuti gramofoni u kojima Leo ima svoj doprinos , i to u najboljem smislu

otkud sad da se svi prave blabla ?

svi ovde ili svi negde drugde ?

ovde - nije slucaj , a za drugde - koga briga ......

33 minutes ago, vladd said:

Nazalost, mi negermani i neanglosaksonci, moramo da isporucimo ozbiljan kvalitet koji ce biti najcesce zanemaren, u korist...nastaviti po zelji

dobar drugar koji je vrsni stolar,i koji je svojevremeno radio u industriji namestaja+bio zaduzen za unikatne extremne stolarske radove kod onih sa malo dubljim dzepom,kad je video prvi Linn Lp12,i Linn Isobarik zvucnike,samo je rekao "coweche,ovo su sastavljali i rukama i nogama "

To kazem, i sad trazim gresku u sebi...moze nekvalitet da bude precenjen, moze se falsifikovati diploma..mogu se razbucati svi kriterijumi...nije bitno sta jeste nego sta se tvrdi..

znači kupiti kuzmu il ne pitanje je sad, uz njega još i jednu liru il benca čisto da bude isti nivo.

Ma javna tajna da je Kuzma uvek izlazio u susret i bio voljan za cenovne ustupke za korisnike sa ovih podneblja..ko je hteo,uvek je nasao nacina da eskivira zvanican cenovnik..i nije jedini proizvodjac koji tako radi,ako ti odgovara vozi,ako ne,ima sijaset drugi proizvodjaca iz iste branse,da nadje covek sebi svoje zadovoljstvo,bilo to sonicno-kvalitativno,estetski ili statijaznam vec po kom kriterijumu..vazda se hoshkate oko cena,svaka roba imo svog kupca...ja samo kazem,treba kupovati ono sto nam stvarno odgovara,a ne to sta se moze povoljno kupiti,al u sustini nam ne odgovara...