Jump to content

zatvoren SemiSouth


Ubledeli

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja ozbiljno razmisljam da pravim jedan Burning amp ali sa Semi Sut umesto sa fetovima....

imaju i neki novi model jeftiniji je od ostalih

farnell

koji semisouth umesto sa fetovima ?

SJEP i SJDP jesu Semisouth i jesu Jfetovi

http://tinyurl.com/bu3dy8j

eve - 494 in stock http://tinyurl.com/ckto22c

hurry ........ A suffix je bzvze - verovatno otpad iz proizvodnje , nedovoljno dobar za switcheraj al' dovoljno dobar za audio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kazem razmisljam samo posto bi trebalo 6 parova pokanaluukupno 24 kom, nije bas trafika sistem...koji biasing i napon napajanja umesto za '240koliko se secam za 240 je oko +-12V, 0.6A?

najjednostavnije je da pogledas semu ponovokvazi komp je samo BA1 OS , ali je dole CCS (SE out) , tako da je greota turati semisluths u CCSdaklem - dosta ti je 6 kom po kanalua i to je greota ako je folower stage - napravi ga sa necim jeftinijim , tesko da potencijalna razlika vredi tu razliku u novcima
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sa SS sourceom kao da istice neparne H probacu sa '240 pa da vidim koja ce biti razlika(mada je to sve as-is posto su modeli u pitanju, ali ipak nesto znaci...) bas mi je zapao za oko zbog toga sto je SE i nekomplementarni...A i nemam nijedan fet amp.A sta mislis o Lovoltech LU kao source?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... A sta mislis o Lovoltech LU kao source?

sto da ne , cascodiran sa IRFP240

To je jos i najlinearnija single-device (ako kaskodiranu komponentu zajedno sa kaskodirajucom uvazimo kao jednu aktivnu komonentu ;) ), single-ended varijanta - otprilike onako kako je N.P. predstavio u F3. Ovih dana probavam bash to (sad kad imam i odgovarajuce zvucnike) i sjajno radi sa gyraror-om kao radnim opterecenjem, bolje i od SITova (2SK60). Cekam da mi stignu prigusnice od jedno 150mH/2A kao "anodno" opterecenje sto ce da omoguci mnogo nizi napon napajanja tj. toplotnu disipaciju. Za ciljnih 5-6 W cenim da tesko ima linearnijeg resenja u toj kategoriji ampova...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cekam da mi stignu prigusnice od jedno 150mH/2A kao "anodno" opterecenje sto ce da omoguci mnogo nizi napon napajanja tj. toplotnu disipaciju. Za ciljnih 5-6 W cenim da tesko ima linearnijeg resenja u toj kategoriji ampova...

...чекај ме и ја ћу сигурно доћи,само ме чекај дуго... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...