Jump to content

Babelfish J2 - Woland Edition


Woland

Preporučeni Komentari

Postao sam žrtvom one kletve dabogda im'o pa nem'o. Dva dana. Toliko je prošlo dok je Zen telepatski otkrio uzrok :) Labav kratkospojnik u XLR-u.

 

Slošao sam Audio Analogue Puccini SE, kojeg inače koristim kao preamp. Fina spravica, solidno napravljena, 'Talijanska, dual mono itd...

 

Dva dana je bilo dovoljno da se ustanovi da je razlika kao dupe i oko. Jebeno je kada se podignu standardi - nema nazad posle :)

 

A, još sam i lemio - imao dva muška XLR-a, pa ih kratkospajao. Zen se dosetio. Nema slika lemljenja. Treba da otvorite rubriku za najgori lem - biću šampion.

 

Ali, radi. Hm radi... Ponovo radi bioskop! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Crni Chakia, od svega ti na Marantza. Bolje da mu gnojimo bre Babela. :wub:Slusao ga starog i ne nadjoh mu mane strasne. Sad me tera opet u bigovanje baraba, moram da pravim nesto ludje.:ph34r: Bravo Wolande, samo guraj a za muku na zlotvori. Jedva cekam da cujem. Pozdrav

p.s. nemoj sad da zapustis F3, lep je, luce jedno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

verovao ili ne , taman sam Photoshopao , jerbo primetih da nema nijedne od tvojih googleuseremtisenato slika

 

eve,random

ubacicu danas i finalne sa Philipsima - ostao mi sinoc i m'obilan i canon u radionici

IMG_5455.jpg

IMG_5456.jpg

IMG_5457.jpg

IMG_5458.jpg

IMG_5459.jpg

IMG_5460.jpg

IMG_5461.jpg

IMG_5462.jpg

IMG_5463.jpg

IMG_5464.jpg

IMG_5465.jpg

IMG_5490.jpg

IMG_5491.jpg

IMG_5492.jpg

IMG_5493.jpg

IMG_5494.jpg

IMG_5495.jpg

IMG_5496.jpg

IMG_5497.jpg

IMG_5498.jpg

IMG_5499.jpg

IMG_5500.jpg

IMG_5501.jpg

IMG_5502.jpg

IMG_5503.jpg

IMG_5504.jpg

IMG_5505.jpg

IMG_5506.jpg

IMG_5507.jpg

IMG_5508.jpg

IMG_5509.jpg

IMG_5510.jpg

IMG_5511.jpg

IMG_5512.jpg

IMG_5513.jpg

IMG_5514.jpg

IMG_5515.jpg

IMG_5516.jpg

IMG_5517.jpg

IMG_5518.jpg

IMG_5519.jpg

IMG_5520.jpg

IMG_5521.jpg

IMG_5524.jpg

IMG_5527.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

verovao ili ne , taman sam Photoshopao , jerbo primetih da nema nijedne od tvojih googleuseremtisenato slika

 

eve,random

ubacicu danas i finalne sa Philipsima - ostao mi sinoc i m'obilan i canon u radionici

 

Isuse kak je lepi :wub: a još i svira :)

 

još onomad obrisao anonimni (validni) google nalog, ne razmišljajući o posledicama..

Pojačalu je 3 godine, radi svakodnevno a eloksaža kao da je juče naneta. Komplimenti za Žiku iz Niša. CMC RCA konektori su za izbegavanje - ničim ne opravdavaju cenu. Pozlata se skinula, kao da sam pet puta dnevno tokom 3 godina skidao i stavljao kablove.

P.S. Bačkopetrovački transformatori su zakon, šteta što je čovek izašao iz posla

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...