Jump to content

Postovanje svima! Da li ovaj gramofon vredi ove novce???


Sasha V.

Preporučeni Komentari

dao bi mi on za 170, ali nije stvar u tome...ne znam kakav je jvc za gramofone...mislim, ok su japanci, ali brate...jvc! i ti japanci, svi prave svei koliko vredi ta ortofon glava koju daje uz gramofon? ako je ona skupa onda cena nije losa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dao bi mi on za 170, ali nije stvar u tome...ne znam kakav je jvc za gramofone...mislim, ok su japanci, ali brate...jvc! i ti japanci, svi prave svei koliko vredi ta ortofon glava koju daje uz gramofon? ako je ona skupa onda cena nije losa

što prespava licitaciju za dual 5000ode za 120 evrića sve sa ortofon glavom a ti se akaš sa JVC za 170e i još se pališ na ortofon DJ glavu sa kojom možeš da oreš pločezaboraviu krajnjem mogo je biti tvoj za 130-140e što je ok cijena za njega sa glavompost-38-0-53132100-1345923174_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

što prespava licitaciju za dual 5000ode za 120 evrića sve sa ortofon glavom a ti se akaš sa JVC za 170e i još se pališ na ortofon DJ glavu sa kojom možeš da oreš pločezaboraviu krajnjem mogo je biti tvoj za 130-140e što je ok cijena za njega sa glavom

Ih ! To bi bilo da je crni Svaba - resis, izaberes, kupis i gotovo ! Ovako je bolje - prvo par meseci kontas dal' ti to uopste treba, onda jos par meseci diskutujes sta i kako, pa onda jos par meseci nisanis, pratis, cekas priliku. Onda te polako prodje volja i batalis celu stvar - i eto, prodje godina, super si se proveo, a i jeftino te izaslo... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hehe...u sta se kladimo da ce uskoro da se pojavi na KP? cena 150e, ladno daje za 120.nije mi zao, ne bih dao vise od 100e. puno ima tih uredjaja iz nemackih kontejnera, radije bih cekao nekog zaljubljenika u garmofone koji hoce da proda svog ljubimca zbog prelaska na nesto boljebilo je takvih dosta, ali me tada nije zanimao gramofon...i bice ih opet. uvek ih bude

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....i bice ih opet. uvek ih bude

Naravno - sete se ljudi kako im je to super zvucalo pre 30-40 godina, podseti ih na mladost pa bi da probaju opet. Onda slusaju malo pa se sete zasto su ga batalili i eto ga opet na oglasu... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.................... puno ima tih uredjaja iz nemackih kontejnera.......................

đe se ne dokopah ovoga post-38-0-96974500-1345929379_thumb.jpg pa neka je iz kontejnera :whistle2:

.............. radije bih cekao nekog zaljubljenika u garmofone koji hoce da proda svog ljubimca zbog prelaska na nesto bolje...................

domaći zaljubljenici prelaze na bolje kad prethodnom hebu majku raznim experimentima, tvikovima, unapeđenjima i sličnim sranjima pa te još napale to je od mike audiofila a on je expert za gramofone ali ide na bolji :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

đe se ne dokopah ovoga post-38-0-96974500-1345929379_thumb.jpg pa neka je iz kontejnera :whistle2:domaći zaljubljenici prelaze na bolje kad prethodnom hebu majku raznim experimentima, tvikovima, unapeđenjima i sličnim sranjima pa te još napale to je od mike audiofila a on je expert za gramofone ali ide na bolji :wink2:

pa znas sta, i ovim primercima sa limunda je sigurno hebana keva iako svi oni kazu kako je prva farba, prvi vlasnik, vozila ga baba na pijac itd itd, a realno, sve je to abladen market
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sta ako se par njih sa limunda...par muljatora...dogovori da licitiraju da bi podigli cenu proizvoda?meni se cini da se to dogadjalo kod duala...mnogo mi sumnjivo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sta ako se par njih sa limunda...par muljatora...dogovori da licitiraju da bi podigli cenu proizvoda?meni se cini da se to dogadjalo kod duala...mnogo mi sumnjivo

ništa to je njihov problemti znaš koliko vredi određena stvar u +/- 10%, u ovom slučaju gramofon, i ideš do te cijene i završenoili kupiš ili ne kupišoni neka zidaju cijenu kolko hoće i kome moguaj zaboravi duala nalećeće nešto opet da valja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sta mogu da ocekujem od zvuka od ovakvih polovnih gramofona od oko 100tinak evra? u odnosu na digitaliju koju imam-philips cd820 lampiziran, flac koji ide kroz audial d-09...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa dobrom zvučnicom, možeš da očekuješ uporediv i bolji zvuk. Ako se negde pojavi Technics SL-D2 (50-70€) i ukoliko je u dobrom stanju uzimaj. Sa entry zvučnicom AT-95 (dakle oko 100€ ukupno) imaćeš višestruko vredniji zvuk.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sta mogu da ocekujem od zvuka od ovakvih polovnih gramofona od oko 100tinak evra? u odnosu na digitaliju koju imam-philips cd820 lampiziran, flac koji ide kroz audial d-09...

ništa vjeruj mi, još ako nemaš fonoteku od par stotina ploča onda definitivno ništa :angry27:bolje ti se drži toga flaka ili kako se već zove :wink2:ovo sa gramofonima ti je velika muka i patnja a i udara po džepute ploče, te glave, te kablovi, te ovo te ono, ima da te glava zaboli :wavecry:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imao sam nekada veoma pristojnu fonoteku, ali sam sve rasprodao kod skc-auhvatila me manija nadolazeceg cdostavo sam samo 50-ak najdrazih ploca (i super vrednih) a i one nisu kod mene vec kod burazera koji jos ima neki sony gramofonkakva budala sam bionaseo na glupave price o propasti analogije i invazije cd-aa tek kad se pojavio mp3...ljudi sa vinilima su maltene proglasavani idiotimai tako, sad me nesto uvatilo da se opet latim ploca, jer mi se sqrcilo ovo manijakalno gomilanje gigabajta po hard diskunije mi problem da se uvatim sa problemima jer vidim sve je dobavljivo kad je u pitanju gramofon, a to mi je najvaznijena limundu ode mi i elac, ali nije problem, vec sam se dogovorio sa cika crnim za neke druge kombinejsnhvala na pomoci...jos cu ja vama dosadjivati sa pitanjima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da li bi mi neko rekao koji od ovih gramofona zavredjuje paznju? a da ne prelazi cenu od 200-250ei kakav je ovaj prodavac? vidim da je prilicno slatkoreciv, da li je iskren?http://diy.kpizlog.rs/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da li bi mi neko rekao koji od ovih gramofona zavredjuje paznju? a da ne prelazi cenu od 200-250ei kakav je ovaj prodavac? vidim da je prilicno slatkoreciv, da li je iskren?http://diy.kpizlog.rs/

Ja bih izabrao Revolver sa AT95. Cini se najbolji za novce koji se traze...O prodavcu mogu da kazem da je u dva navrata ispostovao cene,rokove i kvalitet robe koju sam narucio, pa sam cak za AT OC9, dobio nizu cenu. Inace , iz Krusevca je pa to mozda moze da vam oteza saradnju obzirom da je gramofon u pitanju
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...