Jump to content

Kako prepraviti ovu semu?


Pigy

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 57
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

I iskustva,zvucni test,jel moze da prodje taj kit sa MJ2955/2N3055?Sto se tice mastike, pa sto duze stoji to bolja rakija.... :character13: Bolje sto sam dalje, da sam blize verovatno bih ovako izgledao :hyper: , posto bih te udavio pitanjima i caskanjima, ne bi ti od mene Revoks 7 dana zavrsio,mozda bi nesto i naopako stavio,rekao bi mi da bezim odakle sam dosao :hyper::buehehe: Samo da vam kazem na DIY com forumu su pozitivno ocenili onu semu sa jednim izlaznim parom 2N3055, zamerka je bila samo sum, i dali imam instrukcije gde ide bias tranzistor,dali ide na hladnjak,odnosno koliko je termicki stabilan pojacivac, inace globalno ocena je da je dobar pojacivac....?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Игоре шта да ти кажем, него хвала за Мастику и што си даље од мене :character13:.Кад се само решисмо оних твојих, ух!-------------------------------------------------------------------------------------------------------------На шеми лепо стоји да је транзистор за мирну струју на заједничком хладњаку!!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Radisa jesi li stavio pivo da se ladi? :hyper: Pa jel rekoste da taj sajt ima milionce clanova ako ne i vise,valjda ce neko i da me oplevi,vi ste bre mlogo rigorozni... :buehehe: Pozdrav za Banovo brdo :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Radisa jesi li stavio pivo da se ladi? :hyper:

Radisa stavio, al' zaboravio flasu da izvadi ;)

Pa jel rekoste da taj sajt ima milionce clanova ako ne i vise,valjda ce neko i da me oplevi,vi ste bre mlogo rigorozni... :buehehe:

Pigy rode, davno je neko postavio hipotezu da ako milion majmuna dobije po pisacu masinu da ce eventualno, posle x godina kucanja neko od njih da napise Hamleta. Internet postoji vec skoro punih 19 godina a Sekspira niko ne napisa ponovo... :character13:Na tom sajtu, bas zato sto je veliki i globalan, najveci broj ljudi pise stvari o kojima nema pojma i to cesto vrlo agresivno. Nas ovde nema puno i manje-vise se znamo pa se ne foliramo (dobro, naidje i takav po neko, al' na kratko...). Ako ti nesto dozivis kao naizgled rigorozan stav, zapitaj se da li (ja i ti znamo da se pise dali, al' ce opet Aca da smara :hyper: ) zelis da cujes istinu ili lazne hvalospeve losoj ideji ? ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoce li biti moguce da mi posaljes postom,ili kurirskom sluzbom....? :character13:

Sve je moguće... Moguće čak i da ti ga sklopim, izvučem žičice i svaku obeležim, dodam trafo i filtraciju... Pa možda dodam i kutiju... Moguće je sve navedeno. Uslovi su jednostavni... Ja nisam Deda Mraz, a nisam ni Prevarant. Pitanje je šta želiš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

,,Ja nisam Deda Mraz, a nisam ni Prevarant. Pitanje je šta želiš... "Sto tako ljutito Stein?Ja nisam rekao ni jedno ni drugo?Ja sam hteo da te zamolim ako mozes da nadjes te plocice i semu,i naravno koliko smatras da to kosta ti mi reci,ja cu ukoliko nisam u mogucnosti sada ,reci cu ti kad mogu da skupim pare i uplatim ti na tekuci racun, a zamolio sam te da mi posaljes jer ipak nisam blizu da bih dosao i uzeo.Sta ja zelim: pojacivac u AB klasi snage 20-50W,eventualno 100W, jednostavan dizajn,lak za izgradnju,da nisu skupi elementi-delovi, i da ima korektan zvuk,da sigurno radi(sto bi rekli iz prve,eventualno druge :-)) eto to za pocetak.Za mene je korektan zvuk ukoliko je kvalitetniji od zvuka TDA2003 ili TBA810,pretpostavljam da je vecina cula kako ta IC zvuce, recimo zadovoljan sam sa zvukom LM1875,moja Sony linija je imala taj IC,lepo zvuci.Pozdrav! :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...