Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Daklem, nezavisna komisija u osnivanju zaseda trenutno...Dnevni red:1. pileća čorba2. kafa (2x domaća i jedan nes, izdajnik!) + 2x domaća kajsija, termički obrađena i propušćena kroz tabarku.3. slušanje BJ2.Dalje uključenje sledi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Javlja se još jedan. Oba pojačala van pogona.U ispravnom stanju, al u stanu ko u vuruni... ...sledeći uporedni test sredinom januara sa zavrnutim grejanjem :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, sve u svemu sviđa mi se BJ2, drugačiji zvuk od F5, otvoreniji, definisaniji bas i to se na malim Dali Blue 2002 lepo čuje.Daleko od toga da F5 ne valja, ali je drugačiji.Sve u svemu, voleo bih da živim sa BJ2, još kako :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa i bb da kaze nesto u pero....BJ2 SVIRA KAO SUMANUT, moram da kazem da koliko god sam bio skeptican i donekle rezervisan, potpuno sam ocaran... :respect:U odnosu na predjasnje stanje i prethodni amp, izbacen je skorro potpuno jedan segmanet(cevni gain i bafer) direkno se BJ2 veyuje na LDR. Sto se tice zvuka odmah se oseti razlika u dinamici i ontroli narocito basa. Prostor i detalju su jasno definisani i imam osecaj da sam dobio bar jos 2 metra dublju pozornicu. :wink2:Jedino sto mogu da dodam da je na strani Ge ampa eventualna sredina, sto bi rekli ima neku zicu (Zivinu sto bi rekli Zemunci), sto je verovatno uzrok cevnom predstepenu.No ovo su prvi utisci, ima jos vremena, ipak je Ge amp moje cedo...:buehehe:Zivot je lep... :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo slike, slikao sam sugavog prirucnog aparata....ali sam smanjio zvuk da bude ostrije

smiiiiisliooo sam sta ce da bidne na prednjoj straaaniii!!!!!!!!! smislio sam! juuuuhuuuuuruhuhu! mali jura! hiiijaaavata! iii.. srbija! :wild: imam sliku, imam je!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

smiiiiisliooo sam sta ce da bidne na prednjoj straaaniii!!!!!!!!! smislio sam! juuuuhuuuuuruhuhu! mali jura! hiiijaaavata! iii.. srbija! :wild: imam sliku, imam je!

sreca pa nije u kolima.. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...