Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ne znam kako je kod tebe , ali u mojoj radionici ja sam najopasnije dete :wink2:

Onda si uvek kriv... :buehehe:Elem, sve prespojeno, probano ...+/-23V...neoptereceno....jednosmerno...(da se vidi da znam i ja nesto) :buehehe:Sta dalje... :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Форсираш новоуздигнути мост на Сави нпр. да сумираш проживљено :wink2:

Koliko sutra jedan odred za pomoc ranjenicima dolazi u sumiranje vatrene vode.... :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Branko, ti si moj heroj. Hocu tvoj poster da zakacim na zid!!!

M, ne zahebaj, odbicu ti od plate 15%.... :acute:

jel u hlacicama ili samo papucicama ? :happy64:

U cosak, tuzicu te djakonu.... :whistle2:

I sa napućenim usnama :rofl:

A tebe da vidim na plazi i mogu oma da umrem... :rofl:Vidite da cooliram kao sto je Z rekao, mantram na Zenovu disk-herniju, nemoj da me dekoncetrisete ...mmmmm,aaaammmm.... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U momentima dokolice,dok se ne privrsi lepetronika za ljutu makinu, bacio sam neku misao na rend.... :whistle2:onako grubo od oka....ideja je da koristim stitnike za prekidac...ruckice za vrata ormana...hromirana varijata...prekidac moze da svetli na vrhu...moguce da mogu da nadjem i manje pa da ne budu toliko istaknute u prvom planu vec onako diskretne taman da prekriju prekidac koliko treba... :whistle2:ampermetri ce biti osvetljeni iznutra...a mozda bi mogao da isecem na nosecoj ploci izreze...izvadim ih iz njihovog bakeltinog kucista i montirma direktno sa zadnje strane ploce... :guitarplayer:eto... :oke::drinks:

post-62-0-67928600-1334258501_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...