Jump to content

Germanium preamplifier GT321


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 80
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Radiii! :guitarplayer:Ne znam jel do novog multimera, miljea ili sta, ali sprava proradila iz prve iako su tranzistri sivi boje, a ne crni :acute: ...cek slike... :oke:

Мето си их у сиву кутију,ето зашто ти ради.Него кутија ти повећа,јел ти планираш ту неки трафуљак или цефку да убациш :connie_38:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam, zato i jesam na oprezu... ;)

Opreznost je njihovo srednje ime... :wink2:

:happy64: Bane mi te volimo, bane mi te volimo,Jel su dobri shkembichi gore u "Jahorini" da vodimo onog Gagija, malo da zivne.Ako su oni kao rumunski FROTIR ja castim. :respect:

Da ti kazem, skembici su skembici nema tu mnogo dileme. To je mesto gde se spaja vreme i prostor, i bilo kakva raspravu na tu teme u smislu jesu ovakvi ili onakvi je, bar po pitanju beskonacnosti je suvisna.Ocu reci IDEMO OBAVEZNO! :oke:

Мето си их у сиву кутију,ето зашто ти ради.Него кутија ти повећа,јел ти планираш ту неки трафуљак или цефку да убациш :connie_38:

Ma ostalo mi viska od proslog projekta, pa mi sluzi kao test poligon, samo usrafim i teram.... :guitarplayer:

ko, gde sta, kako?! ocu i ja, ocu i ja! :connie_38:

Gagice sine, moramo te nauciti uzvisenim stvarima koje ne mozes nauciti u skolici...i mogu se prikazati jedno u odredjenim momentima kada se za to stvore okolnosti koje zavise od visih sila. :acute:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, onako na brzaka kako sam je poslusao, nije lose...ima lep prostor i dinamiku, mozda malo suvo u odnosu na cevke.E sad tu bi se trebalo pigrati sa ulaznim kondom da se dobije prava stvar, i naravno strpati u kutiju i povezati sve sa minimalnim razmakom u kablovima, itd,itd...Sve u svemu, lepa igrackica, i zabava za prsti :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a kamo milje i slike instranumenta sa istim ?ovako ti samo na rec mozemo verovati da je stiglo ono sto prikaza samo na slici sa netamislim - mozda je to samo jos jedna od tvojih ujdurmi ...... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a kamo milje i slike instranumenta sa istim ?ovako ti samo na rec mozemo verovati da je stiglo ono sto prikaza samo na slici sa netamislim - mozda je to samo jos jedna od tvojih ujdurmi ...... :sarcastic_hand:

Jes, pa posle da ne umem da iskljucim..ubila bi me zena, ovo joj je poslovni komp :whistle2:Samo zamisljam kako predaje projekat poslodavcu, sa sve miljem prikaecnim za nacrt :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...