Jump to content

Philips AD1256/M4


Zen Mod

Preporučeni Komentari

.....

ZM kako to da tebi fale uvek isti zvucnici kao i Majdi ? :drinks:

kako mislis ?

Majda valjda jos uvek ima te zvucnike kojih sam sliku i postavio ;

on j eprepravio par za sebe , a bili su jedno vreme kod mene na privremenom radu .

to si trebao da cujes - FR od 13" , kojem treba tek mali visoki helpercic i samo Helmholtz unutar boxa da ispegla odziv ....

ja poodavno imam jedan komad u perfektnom stanju ...... pa mu trazim brata .

sve mi se cini da cu da rasprodam sve manje od 10" sto imam ....... :thank_you2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma znam da je i on trazio takav zvucnik na hi-fi forumu.Jbt, kako to da je iskra imala tako dojajne zvucnike ?

mali si ti jos ...... :thank_you2: zato sto je pola toga u stvari bilo svapsko , a druga polovina napravljena po uzoru na svabesta bi ti tek o njihovoj amplifikaciji mogao napricati .....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

eve ga proba u ML TQWT boxu od onih velikih ;bas duuubok , ali se cuje da je dobrih 6db ispod srednjih ,sto ce reci da i bez merenja T/S se moze reci da im ne gine horn box ;srednji i visoki - da ne poverujes sta izlazi iz vintage zvucnika na kome se i vide sve pretrpljene godine :assshake:prikopcan mali Fountek riboncic klot bez atenuacije , preko 2uF - taman dovoljno visokih , ako Fountek i nije u manjku za par db .....

post-2-125494219838_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eve gi oni drugi - sa otvorenim dust cap-om ;kako lepo izgleda Dammar-om premazan whizzer ......premaz poprilicno ukrutio vec opusten papir kad zalepim dugacki sraf i tu cetvrtastu rupu u shorting plate-u , savatavacu Ferenca za grub nacrt phase plug-a koji je njemu definitivno smirio Lowther DX ..... pa cu probam nesto slicno i ovde .....

post-2-125494238905_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...