Jump to content

High-End zvuk za male pareeeeeeeee :D


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

E, ta druga skretnica bi mogla da prodje. Ona prva jednostavno nema nikakve veze sa onom slikom frekventnog odziva koju su postovali ;pMada i kod ove druge ima -20db na midbassu sa jednim kalemom. Ajde, pretpostavicemo da unutar zvucnika vec imaju neki elementi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Velike pare su, dobrim delom, preduslov da bi se nešto nazvalo high-endom. Zatim, teško da će neko, uopšte, u potrazi za high-endom, rešenje tražiti u ovakvoj konfiguraciji zvučnika.Recimo da su konstruktori drajvera napravili super-jedinice, pa ih, ne znajući ni sami šta su napravili, prodaju budzašto, recimo da zaista postoji magična sinergija između njih, opet će to biti (samo) dobre kutije, u svojoj klasi.@DynablasterAko si i ranije (po komentarima bih rekao da jesi), na onom forumu, sa ovakvom lakoćom nudio konačna rešenja, možda bi u tome mogao tražiti razloge za netrpeljivost, pre nego u nečemu drugom? B):hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe::cheers:

Stavio sam crvene navodnike da ti malo olakšam posao! :sarcastic_hand::connie_nutzo::cheers::buehehe:

А како и да будемо, забога?

Ma, ti si mi sumnjiv! Ti bi mogao biti. :dubbio::rofl:

@DynablasterAko si i ranije (po komentarima bih rekao da jesi), na onom forumu, sa ovakvom lakoćom nudio konačna rešenja, možda bi u tome mogao tražiti razloge za netrpeljivost, pre nego u nečemu drugom? B):hi:

I ja mislim..... ali nikad se ne zna. :punk::drinks: Nego natrag na temu!Je li itko ikada čuo bilo koji od ovih drivera? Bilo bi zanimljivo čuti utiske od nekoga tko nije "biasiran" ni za ni protiv.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Velike pare su, dobrim delom, preduslov da bi se nešto nazvalo high-endom. Zatim, teško da će neko, uopšte, u potrazi za high-endom, rešenje tražiti u ovakvoj konfiguraciji zvučnika.Recimo da su konstruktori drajvera napravili super-jedinice, pa ih, ne znajući ni sami šta su napravili, prodaju budzašto, recimo da zaista postoji magična sinergija između njih, opet će to biti (samo) dobre kutije, u svojoj klasi.@DynablasterAko si i ranije (po komentarima bih rekao da jesi), na onom forumu, sa ovakvom lakoćom nudio konačna rešenja, možda bi u tome mogao tražiti razloge za netrpeljivost, pre nego u nečemu drugom? B):hi:

ma sto sam i spominjo tu psovku :heh: high end zvuk sam stavio u naslovu, ne high end jedinice, i dosta vise sa tim high end pa high end :buehehe: a nisam na onom forumu nudio nikakva resenja, nego sam pokrenuo temu sirokopojasnih, a oni uglavnom znaju samo za 2 i 3way- renomiranih proizvodjaca- sisteme, pa sam mozda tu izazvao bunt! :lol: ma ego je ludilo misle da sve znaju najbolje pa kad im kazes da i za male pare mozes dobijes ultra zvuk onda oce da puknu :bomb: al nije samo zato, ima tamo par likova koji me mrze jer misle da jedini imaju pravo da kazu sta je dobro, i jos iz meni neznanih razloga, al dobro sta sad :hipi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...