Jump to content

SuSy amp sa inv. OPA549


Sipi

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

hvala kolezi munze konza obojici :wizard: pitajne jos jedno - jema li jos neki SUSY chip napravljen ?verovatno si vec gledio .......

Ima, THS4131, skoro potpuno isti (samo prepakovan nakon sto su Pass-u platili koriscenje patenta pa je duplo skuplji) :wizard:Alternativni SingleEnded to Balanced konvertor:post-20-0-88214200-1297700050_thumb.gif
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proslo je dovoljno vremena za evaluaciju i sprava je skroz OK, dakle seli se u dnevnu sobu, a Leo je bio dobar da isece limove za poklopac i prednju plocu (sa sve okruglim coskovima ). Finish, moj omiljeni - aluminimum au naturel :wizard:post-20-125593970781_thumb.jpg post-20-12559397319_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo, lepo.Može Rowland da se pokrije ušima po pitanju prirodnosti aluminijuma. :wizard:Drugi put ćeš ih baciti na kolena.

Hvala Leo (i za pohvalu, a jos vise za secenje)A na kolena cu ja da padnem ako opet budem morao sat vremena da smirglam plek sitnom smirglom :wizard:BTW, braco reformatori, jel' izmisljena neka "nasa" rec za smirglu (nesto kao papirnati trljorend) ? :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proslo je dovoljno vremena za evaluaciju i sprava je skroz OK, dakle seli se u dnevnu sobu, a Leo je bio dobar da isece limove za poklopac i prednju plocu (sa sve okruglim coskovima ). Finish, moj omiljeni - aluminimum au naturel :wizard:

To više nije to, pogazio si svoje osnovne principe. Ode sipi u (High End) šminkere :wizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To više nije to, pogazio si svoje osnovne principe. Ode sipi u (High End) šminkere :wizard:

Ne staj mi Pile na muku, 'ajde sto me zena "onako" gleda (ne prigovara jadna vise, ne vredi), nego pocela i deca ("Tata, jel' moramo da gledamo ovaj krs ovde!?"), pa eto mor'o sam malo da upristojim amp - al' nije velika sminka, doci ces, videces ....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, zašto jednostavno nisi upotrebio bocotlačni-farboprskač , imam čak i ja jedan takav sa šah-mat crnom ili pak nekom drugom farbom. :wizard:

A, pa nisam znao da i takvu spravu imas u asortimanu :wizard:

Dobro, da imam u vidu za sledeci amp, sa onim velikim 'ladnjacima :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A, pa nisam znao da i takvu spravu imas u asortimanu :wizard:Dobro, da imam u vidu za sledeci amp, sa onim velikim 'ladnjacima :wizard:

Moram priznati da ste me obojica razočarali. Posebno otežavajuća okolnost je što ste (smo) munze :cheers: Pravi munze diy-er bi napravio vazdušnu četku, a ne primenjivao neka fensi gotova rešenja Šta će ti kompresor u frižideru, i tako ide zima :)post-21-125595881501_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro de,de ... što ste na kraj srca ... eto priznajem da U.B. Tony možda i nije diy-er Postavljena slika

Ma meni lici da je diy-er, vidis da nema pojma :wizard:

apropo cilindra : kod deca ne samo da računJaju, već i prangije od tih cilindara pravidu Postavljena slika

Ja se bojim da zemunsku decu i prangije stavim cak i u istu recenicu, a kamoli u realnu blizinu :wizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...