Jump to content

Comfortably Numb - Roger Waters (guest Gilmour) May 12th 2011


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Bravo ninja! Jedina stvar sa The Wall koja izlazi van Watters-ovog koncepta. I najbolja. Antologijska Gilmour-ova solo deonica. Ipak - koncertna Gilmour-Bowie verzija mi je bolja: nema prenapadnih efekata, samo band i muzika. A i Bowie lepše peva :clapping:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo ninja! Jedina stvar sa The Wall koja izlazi van Watters-ovog koncepta. I najbolja. Antologijska Gilmour-ova solo deonica. Ipak - koncertna Gilmour-Bowie verzija mi je bolja: nema prenapadnih efekata, samo band i muzika. A i Bowie lepše peva :clapping:

Tu se bas ne bi slozio. Nekako mi se Bowiev glas ne "slaze" sa ostalim ... previse "njezan" :drinks:

http://www.youtube.com/watch?v=xHaKSb6F4b4

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skinuo ga? Ako si uspio sa kartama onda mozes da nam snimis sve u HD pa dostavis :Viannen_loungelizard:

Nisam skidao. Nikada ne skidam dok neko ne verifikuje. Ispostavilo se da je u pitanju webrip, samim tim, prekršeno je pravilo koje to zabranjuje, torrent zaključan. Biće toga... A što se tiče snimanja, nemam kameru, a i da imam, mislim da ne bih hteo da je nosim do ulaza pa da je tamo moram predati i posle stajati u redu da mi je vrate posle koncerta. To bi bilo čisto gubljenje vremena. Mislim da se neće ići. Da ne ulazim u razloge. El too mucho complicado.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Hvala za Pink ovu verziju jos nisam cuo.Ulijenio sam se priznajem.Watters moj davni gitaristicki idol sa iskrenim feeling-om i vrlo cist.Sad cu u ovo doba da ukljucim amp i Tele i ko zna kad cu na spavanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...