Jump to content

P: Behringer Ultramatch Pro SRC2496


stein

Preporučeni Komentari

Pojavio se višak od jednog komada uređaja u naslovu. Novo, uveženo iz Njemačke, bez ambalaže, juče isprobano kod mene, savršeno ispravno, bez oštećenja (upakovano adekvatno za transport preko grane) pa ako neko misli da mu treba, može da se preusmeri na novu adresu. Cena 140€, može i u dinarima, naravno. Zainteresovani mogu da me kontaktiraju na PP ili 0600 432 379.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije svašta. Povukao sam više veza, neke od njih su imale male ili nikakve šanse, međutim... Eto, ima jedan viška. Ko me zna, zna da nikada ne odustajem. Nekad uzmem odmor, pauziram, ali ne odustajem :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lako je od-XLR-ovati konekcijuna kablovskom XLR-u se spoje pins 1&3

Ma, znam, potreban mi je izgovor da se ne upetljam u još jedan DAC... A, znaš i sâm, nije lako odoleti...http://www.itemaudio.co.uk/behringer_dac.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, znam, potreban mi je izgovor da se ne upetljam u još jedan DAC... A, znaš i sâm, nije lako odoleti...http://www.itemaudio.co.uk/behringer_dac.html

Ko kupi, dobije od mene i par kablova sa XLR na RCA, pa sve još i sa pozlatom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Novo. Jedan, samo ovaj i neće ih biti više, što se mene tiče. Toliko sam bio naručio, toliko mi stiglo.Dakle, jedan primerak, nov. Juče me zvao čovek, sutra ga preuzimam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Novo. Jedan, samo ovaj i neće ih biti više, što se mene tiče. Toliko sam bio naručio, toliko mi stiglo.Dakle, jedan primerak, nov. Juče me zvao čovek, sutra ga preuzimam.

Pa sto ranije nerekoste , komsiji smo morali da jurimo iz Tomana u nemackoj !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa sto ranije nerekoste , komsiji smo morali da jurimo iz Tomana u nemackoj !

Ovo nije bilo sigurno. Bilo je ako bude, biće. Ne mogu da dajem oglas na takvoj osnovi. Inače, i ovaj primerak je iz Thomann.de ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao kod mene, sve je kako treba, raspakovaću kada stignem kući da se uverim da nema slučajno kakav nedostatak, mada ne bi trebalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...