Jump to content

U NEDELJU 1 MAJA U RITOPEKU SKUP CEVASA


dunavko

Preporučeni Komentari

Pozivaju se svi ucesnici ovog foruma da nas posete 1 maja od 12 sati - od podne ,u Ritopeku na obali Dunava i da probaju cuveni riblji paprikas,popiju rakijicu i poneko pivce ili ko sta voli nek ponese za sebe da pije.Paprikasa ima,bice i leba pa izvolte.Za neupucene objasnjenje : autobus 304 za Ritopek polazi sa okretnice u bul.rev,odakle polaze za Grocku itd...Kada autobus udje Ritopek mozete da sidjete na bilo koju od poslednje tri stanice-kod skole,crkve ili kod skele zadnja i samo pitate gde je rus -sergej.Ne mozete da omanete.Ko ide kolima smederevskim putem iz beograda prodje dva semafora u vinci produzi pravo ka grockoj,za bolec se skrece desno a za ritopek 100 metara dalje-levo pa tim jedinim putem gore dole dva kilometra i tu ste.Ko dolazi camcem 1142 kilometar,iz banata preko omoljice ili ivanova do skele i onda dolazimo po njega camcem.Tako ce ga i vratimo,ne mora da pliva preko nazad.Ko popije malo vise ima gde i da prespava.Samo obucite staru garderobu da se osecate komotnije.Recept za paprikas ne dajem ali zato odgovaram na pitanja iz cevne tehnike...I ne samo ja, ima tu i strucniji od mene pa ce lepo da se izrazgovaramo ,ko oce...Izvolte..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 22
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ono iz naslova - CEVASI ne odnosi se na predodredjenje konzumacije HIFI muzike uredjajima sa cevima nego je izvedeno iz glagola - CEVCITI,tako da je,jasno da poziv vazi i za ONE koji koriste poluprovodnike.naravno da smo mi cevasi u prednosti samom cinjenicom da mozemo da cevcimo sa vise vrsta cevi,kalibara i pojacanja dok su ONI prinudjeni da srcu,nazalost.Ali takav je zivot i mi moramo da nastavimo dalje...Do nedelje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rakija ima automatsko namestanje radne tacke tako da ona ne izoblicava sto se ne bi moglo reci za konzumenta koji tezi da isproba silu semljine teze jer mu je slaba povratna sprega.Ali sta reci za ONE konzumente nedefinisane ezoterike.Il je provodnik il izolator a ne nesto izmedju, kilavo, nedoreceno kao poluizolator,pardon ona druga polovina.Al nema veze ko oce oce ima i voda....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ta rakijica izoblicava kol'ko i prosecna cevka? ;)

Ma ona Zenova vatrena voda najviše izobličava :crazy: . Da ne pominjem rupe u pamćenju :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I Ako kisa bude padala skup se NE OTKAZUJE jerbo cemo preduzeti sve mere da gosti budu suvi sem ako oni drugacije ne odluce.Ovo mi je poslednje javljanje ovdi do proslave jer idem u pripremu.Cekamo Vas....

Hvala na pozivu! Kako kažu stari: "ponuđen ko' počašćen" ne sumnjam da će biti OK! :ok: Da mi je malo bliže, skočio bih bar na pola sata.Ako je neko slikao, neka zakači fotke, mislim ne mora baš sutra... može kasnije, kad se odmorite :):drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta reci.bio sam, i proveo se k'o bog. atmosfera je bila na nivou, nije bilo politike, svadje ili nesto grdje.upoznao sam dosta finih ljudi, koji nisu bili prosli put. da spomenem ing. Zorana Petrovica ikolegu forumasa DJ Nika. neki su dosta rano otisli, a ostali su vecinom oni koji imaju malobolje karburatore, kao ja na primer. vreme je u druzenju proletelo, pa sam na kraju nocio naDunavu, nesto zbog nedostatka prevoza, a najvise zbog bezbednosti, jer mi je karburatordosao do izrazaja, a kako i ne bi posle onakve riblje corbe. Sergej je napravio cista desetka.moram da spomenem i cika Nikolu Vukusica, koji je svojim prisustvom uvelicao proslavu.cim sam stigao, posadio sam se pored njega i uzivali smo u ribljoj corbi a boga mi i pivu,uz price o lampama, naravno. krivo mi je sto nije bilo vise drustva da uvelicaju ovako lepdogadjaj, bilo je i jedenija i pijenija na pretek. boze zdravlja, na sledecem skupu bi bilo lepoda dodje vise drustva, a i kolega forumasa, naravno.i za kraj, Sergej :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...