Jump to content

Drugi krug


palamudin

Preporučeni Komentari

Eh... kao sto napomenuh pre nekog odredjenog vremena ja sam svoj prvi krug hi fi boleshtine zavshio kupovinom jednog konfekcijskog sistema Onkyo a-803Yamaha NS-8900Dac Cambridge Audio DAC3i laptop kao izvor...To je tako tavorilo i tavorilo i ja se reshih da predjem u sledecji krug.S' obzirom da sam sakrpio delove za sve shto mi je trebalo od "DIY" delatnosti ostali su zvuchnici koji treba da isprate kvalitet amp-preamp kombinacije i pala je odluka. DJ Nik je vecj upoznat sa mojom u tom trenutku preliminarnom odlukom ali sada mogu da izadjem u javnost s' informaciju.. Daklem od danas sam ponosni vlasnik elektrostatickih zvucnika koje su delo ruku Kostasa Metaksasa. Od prvog vlasnika u pristojnom stanju i bicje za sistem na poslu :buehehe:Mana je sto ne idu dovoljno duboko te cju se verovatno baktati sa nekim pomagachima ( pogled u pravcu gospodina Steina ) ali otom potom.. sviraju oni i ovako sasma lepo...Eto, slike kada budu zvuchnici u posedu moje malenkosti ....Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A šta reći...Elektrostatici...Nema drugog komentara...Samo...WOO-HOO!

... eh, još kad bi ih Dragić Dragićević premotao ... bilo bi WOO -HOO - HOOOOOOOOO ! :buehehe::frusty: P.S. Kolega palamudine izvin'te na ovom off-u, nisam mog'o da odolim :angry: ... ovo je bilo jače od mene :yes3:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jok, demonstracija sile je kada se sila primeni. Onomad je dizanje prašine oko "DD" dovelo do spuštanja zavese, nemile terminologije, pljuvanja, vređanja, prozivanje majčinih genitalija i da ne podsećam na nemile događaje. Ali, uglavnom to tako bude kada se pretera. Dok je svima smešno, smejemo se. Kada se samo jedan smeje a svi ostali budu zapanjeni, uvređeni ili iznenađeni, onda to znači da su moderatori i administratori omanuli jer su prevideli očigledan pravac u kome se krenulo. Bez obzira šta ja lično mislim o spomenutim zvučnicima, tj patentu, ne bi bilo dobro bilo koga ismevanjem isprovocirati do te mere da sebe dovede u stanje trajne izopštenosti sa foruma... i ovog...Ko se ne seća ili nije bio na času... gomila zaključanih tema... http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=14056

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jok, demonstracija sile je kada se sila primeni. ......

Неће бити,то се тада зове примена или употреба силе :buehehe:,под демонстрацијом силе се подразумева скуп мера и поступака,коју појединац или група предузима,као и сам наговештај да се одређени поступци и мере могу употребити,а циљ јој је превенција евентуалних активности које могу довести до примене,тј. употребе силе.Јасно? :frusty:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemojte tako... ja imam jedne koji cekaju da skupim sredstava da ih dam pomenutom gospodinu... nabavio Ge pojachivach i samo novci se chekaju.. pa cje te imati prilike i da chujete Vi iz Beograda a i oni koje put nanese ..... :buehehe:

nista se ti ne brigaj :frusty:

peaceful coexistence for everything & everyone

jebo te patak - ispade ovaj vorum - Parada Ponosa !!

:angry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Неће бити,то се тада зове примена или употреба силе :buehehe:,под демонстрацијом силе се подразумева скуп мера и поступака,коју појединац или група предузима,као и сам наговештај да се одређени поступци и мере могу употребити,а циљ јој је превенција евентуалних активности које могу довести до примене,тј. употребе силе.Јасно? :frusty:

:angry: uff osecam da me przi usmereni mlaz upucen sa XXX KW sa P18 .....:yes3:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe: uff osecam da me przi usmereni mlaz upucen sa XXX KW sa P18 .....:frusty:

Опет грешка, П18-2 нема усмерен млаз, ради на принципу рефлектовања ел.магнетне енергије од земљине површине.(зато га је тешко лоцирати) Ма доста више вечерње школе из ОНО и ДСЗ :angry:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Опет грешка, П18-2 нема усмерен млаз, ради на принципу рефлектовања ел.магнетне енергије од земљине површине.(зато га је тешко лоцирати) Ма доста више вечерње школе из ОНО и ДСЗ :buehehe:

ja misljah da ti umes da ga umlazis ......da nisi slucajno iz onih mojih krajeva , gde bukve mnogo vole da rastu ?za te otamo kazu "popeo se na bukvu bežeći od međeda , pa viče "aoj matero , oće ćaća da me bije!!" " :frusty:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja misljah da ti umes da ga umlazis ......da nisi slucajno iz onih mojih krajeva , gde bukve mnogo vole da rastu ?za te otamo kazu "popeo se na bukvu bežeći od međeda , pa viče "aoj matero , oće ćaća da me bije!!" " :buehehe:

:frusty::angry::yes3:Ау, колико непознавања принципа радио локација :yes3:Колега Зен морате на поправни,а пре тога на допунску наставу.П18-2 је осматрач и он се не "умлазује",његов дијаграм је широпојасни,шта ће му 16 антена у 2 спрата кад би га усмеравали.То што осећаш да те пржи - то је нишански радар.(Имам ја и то у џепу) :)Поздрав за те твоје из међеђих крајева, нијесам ја о'тале
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemojte tako... ja imam jedne koji cekaju da skupim sredstava da ih dam pomenutom gospodinu... nabavio Ge pojachivach i samo novci se chekaju.. pa cje te imati prilike i da chujete Vi iz Beograda a i oni koje put nanese ..... :)

Bole te uši, statike ćeš posle toga zavaljati za minut..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...