Jump to content

Drugi krug


palamudin

Preporučeni Komentari

Jok, demonstracija sile je kada se sila primeni. Onomad je dizanje prašine oko "DD" dovelo do spuštanja zavese, nemile terminologije, pljuvanja, vređanja, prozivanje majčinih genitalija i da ne podsećam na nemile događaje. Ali, uglavnom to tako bude kada se pretera. Dok je svima smešno, smejemo se. Kada se samo jedan smeje a svi ostali budu zapanjeni, uvređeni ili iznenađeni, onda to znači da su moderatori i administratori omanuli jer su prevideli očigledan pravac u kome se krenulo. Bez obzira šta ja lično mislim o spomenutim zvučnicima, tj patentu, ne bi bilo dobro bilo koga ismevanjem isprovocirati do te mere da sebe dovede u stanje trajne izopštenosti sa foruma... i ovog...Ko se ne seća ili nije bio na času... gomila zaključanih tema... http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=14056

Dobra mu je ona "Ko ga podrzava, bice banovan i sam."He, he, he ... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Statici za oficinu a full range za spavacju sobu.... imam ja sve to smishljeno.. samo love fali... ali bicje.... bicje....

Samo da te krene po biznisu...Ako će ti biti kao meni, onda ide u fazama...Prva faza je kada samo radiš a novac se sav sliva nazad da biznis ne zagine.Druga faza je kada samo radiš a novac ode na dažbine, poreze, dugovanja i kamate.Treća faza je kada samo radiš a novac ide na proširenje posla i investicije.Četvrta faza je kada samo radiš a novac se odjednom počne slivati pa ne znaš šta je najpametnije da učiniš sa istim.Peta faza je kada samo radiš a dobar deo novca trošiš na delove i opremu, nadaš se da ćeš kasnije imati vremena da u tome uživaš.Šesta faza je kada samo radiš jer ne možeš da se setiš šta si zapravo hteo s novcem pa slivaš nazad da biznis ne zagine.Sedma faza je kada samo radiš jer i ne umeš ništa drugo a faza broj dva ti deluje tako poznato...Osma faza je kada samo radiš i shvataš da je prošlo deset godina kako samo radiš a nemaš slobodnu subotu, nemaš pravo na godišnji, ne možeš da se setiš gde si poslednji put seo i onako ko čovek odvrnuo muziku samo onako, da te mine želja...Deveta faza nudi dve opcije... Vreme odluke: ili sve oteraš u peršin, domovinu, otadžbinu, materinu, ili smisliš novi biznis i vraćaš se u fazu prvu...Trenutačno sam u fazi broj osam i osetim nesnosan vonj faze br. devet... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozes tako u fazama do 909, al' sto bi rek'o K.I. - you got to ask yourself one question: ko ima koga, ti biznis ili on tebe?S druge strane, imas one roletne i to nove, ne sa buvljaka !I sta zakljucujemo ? Ono sto je ZM odma' mog'o da ti kaze: ko shvati zivot ozbiljno, zajeb'o se iz cuga ! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...