Jump to content

experimentalna stampana plocica


ZZZ

Preporučeni Komentari

Da li neko ima jednu ili dveeksperimentalne stampane plocice16cm x 10cmone samo sa rupicama (ustvari kvadraticima) zeleni pertinaks.Dvoslojne su i bilesu da se kupe u comet elektronikuna novom beogradu.Nemaju na stanju, ali sam ja poruciopa ako neko ima viska na pozajmicumnogo bi mi znacilo ustedece mi 10dana cekanjaa mogu i da platim?danke... :wave:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Te zute jednostrane su shit.veoma krte i lomljivea spadaju i rupicevise mi odgovara da lem uhvati i sa gornje i sa donje stranei uz onaj stari flux core kalaj to je vecito...a cena je priblizno ista ove zute su skuplje za oko 40-50dinzelene imaju metalizirane vie i ne odlepljuju se rupice.a veoma je jak pertinaks.Da li slucajno neko ima barem 1 komad? :bye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj dvostrani raster od 100 mils-a sa metaliziranim rupama je majka.Ne mora da bude zeleni. Uvek je na viroplastu :Viannen_loungelizard: ako su rupe metalizirane.Ima nesto kod mikroelektronike, ali malog formata.Meni treba mnogo vise... A ne znam gde da kupim u Srbiji.100mils=0.1inch=2.54mm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...