Jump to content

Visaton i Focal TL dvosistemac


Koja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 95
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Zeone, jel si corav ili samo obozavas da spamujes? Obisao sam oko 7 radnji i bilo mi je dosta. Hteo sam sayerlack ali ga nema nigde u srbiji jer je uvoznik zatvorio firmu. Jedino sto sam nasao bila je Zvezda i neko djubre pa sam uzeo zvezdu. Nasao sam i neke engleske ali imaju samo pakovanja od 3 kile i adekvatnu cenu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма јок, искрен да будем кад ми треба нека информација одем код пријатеља столара који има радионицу цца 500 м2.А успут покупим разне рестлове.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма јок, искрен да будем кад ми треба нека информација одем код пријатеља столара који има радионицу цца 500 м2.А успут покупим разне рестлове.

jel, pa sto ga onda ne posla kod njega? inace Kojadine, dobro izgledaju ovako..mislim da bi ruznije bilo da su u drugoj boji...ukoliko te bude peklo to sa lakom, sibni PP, pa da nadjemo adekvatnu pomoc
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Зато што је столар са Петловог Брада а колега је са НБГ-а.Капиш?

kakve veze ima?! ponese dascicu kao uzorak, ode kod stoglija i vidi sta bi mu pasovalo.. ne verujem da ti tako nesto nije palo na pamet... sve i da ima bajca, kao sto ga nema (citaj ne isplati se uvoziti stranu robu koja podrazumeva siri i nesto bolji izbor, jer ljudi nemaju para), logicno bi bilo da tako uradi.. da sam znao da se ovoliko mlati naterao bi ga da dodje ovamo..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad je kasno jbg, al ono znate kako kazu, gleda se prva dva dana a slusa se godinama. Bitno je da je zvuk top notch :D Uzivam kao Mika samo ja ne umem da opishem rechima ta osecanja kao sto on ume :PA i meni je ok ova boja, hteo sam da bash lici na drvo i ima teksturu drveta, to sam i dobio. Lak nije ravnomerno presijavanje ali je bar lak kao zastita dobar i ravnomeran i ravan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Nije li bas mnogo prisutniji i čujniji kada se udaljiš dovoljno od zvučnika?

Evo da odgovorim na ovo zaboravljeno pitanje :)Jeste, bass je dosta bolji (jači) kada se odaljim od zvučnika, recimo barem metar ipo.A imam sad i još jedno pitanje: cuo sam negde da lak može da se polira. Šta je to, da li mogu ja da poliram nekako ovaj moj poliuretanski lak i čime, i da li će se onda ravnomerno presijavati površina?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A imam sad i još jedno pitanje: cuo sam negde da lak može da se polira. Šta je to, da li mogu ja da poliram nekako ovaj moj poliuretanski lak i čime, i da li će se onda ravnomerno presijavati površina?

Trebao bi ponovo šmirglati kutije vodenom šmirglom pa naneti sloj laka. Ponovi postupak nekoliko puta i bićeš zadovoljan. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok čekaj, lakirao sam već tri puta :) Zašto bi sledeći put bilo bolje? :)Malo me je zent da šmirglam lak, ošmirglao sam bio jednom na probnoj daščici, i nije ličilo ninašta, nekako pobeli

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok čekaj, lakirao sam već tri puta :) Zašto bi sledeći put bilo bolje? :)Malo me je zent da šmirglam lak, ošmirglao sam bio jednom na probnoj daščici, i nije ličilo ninašta, nekako pobeli

I treba da pobeli :)Šmirglaš lak sve dok tokom šmirglanja imaš tačkice u laku. Kad ga išmirglaš tako da je sve idealno ujednačeno, onda možeš naneti ili još jedan ultratanki sloj laka i završiti ili polirati ošmirglan lak do željenog nivoa sjaja. Naravno, podrazumeva se da šmirglanje radiš nekom veoma finom gradacijom, npr minimum 800, još bolje 1000 ili više.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kojo,

ja po obicaju imam kasnije paljenje ali ne mogu da odolim a da ne kazem da ovo izgleda stvarno dobro!!!!!

Slusao sam skoro zvucnike sa tim mid/bassicima i bio (vise nego) prijatno iznenadjen! :music:

Uzivaj!

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, to bih rado uradio, i bilo je u planu ali sam odustao zbog bojazni da cu da zeznem taj urez pa ce ruzno izgledati. Pogotovu jer oblik nije kruzan, mada se moze svesti na 4 kruzna ureza i 4 prava.Znam da bi tako trebalo bolje da zvuci, ali jbg. Jos uvek ostaje ideja da se napravi prednja maska od pleksija (ili tankog punog drveta).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, to bih rado uradio, i bilo je u planu ali sam odustao zbog bojazni da cu da zeznem taj urez pa ce ruzno izgledati. Pogotovu jer oblik nije kruzan, mada se moze svesti na 4 kruzna ureza i 4 prava.Znam da bi tako trebalo bolje da zvuci, ali jbg. Jos uvek ostaje ideja da se napravi prednja maska od pleksija (ili tankog punog drveta).

Ko ti je rekao da će tako bolje da zvuči?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pogotovu jer oblik nije kruzan, mada se moze svesti na 4 kruzna ureza i 4 prava.

Предходно се направи шаблон од шпер плоче или неког сличног материјала. После тога оберфрезером је далеко лакше.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...