Jump to content

EF86 FIVRE NOS ,1000mikro SIKOREL i PREKLOPNIK


dunavko

Preporučeni Komentari

EF86 FIVRE ITALY,NOS...........................................................................................................12 € parPreklopnik JEANRENAUD,FRANCE 2 X 5 polozaja posrebreni...................................................... 3 € komadSIKOREL SIEMENS 1000 mikro 100V,105 C............................................................................... 4 € komad post-468-0-24346600-1302461187_thumb.jpg(VERY HIGH QUALITY NEW SIEMENS SIKOREL 100V 1000UF B41550 105celcius MADE IN GERMANY CAPACITORS.SIEMENS SIKOREL IS THE VERY BEST AND BEST SOUNDING CAPACITOR EVER MADE)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Poštovani Dunavko,

Upravo sam pročitao Vaš oglas, pa pošto sam ponosni vlasnik jednog para Quad II, a oni, razume se, koriste EF86, veoma sam zainteresovan za minimum dva para lampica koje prodajete. Inače, kad god ugledam oglas ili čujem da neko prodaje EF86, KT66 ili GZ32 kod mene proradi sakupljački instinkt ... cevi nikada dovoljno u kući. Do sada sam imao Telefunken, Philips i CEI, pa verujem da bi Vaše FIVRE dobro radile u mojim pojačalima.

Molim Vas da mi javite na pp ili na e-mail e-mail uklonjen kako i gde da se nađemo ... napominjem da meni nije hitno, ali bih voleo da obezbedim kupovinu. Idealno bi bilo ako bi cevi bile uparene.

Takođe, raduje me i da upoznam nekog novog sa diy foruma.

Puno pozdrava,

Andrija

Da li, zaista, želite da Vaš e-mail bude dostupan, ovako, svima?

Za trenutak sam ga uklonio...

Svoj e-mail možete učiniti dostupnim članovima Forum-a, podešavkama istog...

zika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovani Dunavko,

Upravo sam pročitao Vaš oglas, pa pošto sam ponosni vlasnik jednog para Quad II, a oni, razume se, koriste EF86, veoma sam zainteresovan za minimum dva para lampica koje prodajete. Inače, kad god ugledam oglas ili čujem da neko prodaje EF86, KT66 ili GZ32 kod mene proradi sakupljački instinkt ... cevi nikada dovoljno u kući. Do sada sam imao Telefunken, Philips i CEI, pa verujem da bi Vaše FIVRE dobro radile u mojim pojačalima.

Molim Vas da mi javite na pp ili na e-mail e-mail uklonjen kako i gde da se nađemo ... napominjem da meni nije hitno, ali bih voleo da obezbedim kupovinu. Idealno bi bilo ako bi cevi bile uparene.

Takođe, raduje me i da upoznam nekog novog sa diy foruma.

Puno pozdrava,

Andrija

Da li, zaista, želite da Vaš e-mail bude dostupan, ovako, svima?

Za trenutak sam ga uklonio...

Svoj e-mail možete učiniti dostupnim članovima Forum-a, podešavkama istog...

zika

Hvala na upozorenju i brzoj reakciji!

Ovo je trebalo da bude "private message", ali sam juče bio duhom odsutan, pa sam pogrešio. Naravno, ne želim da moj e-mail bude dostupan javnosti, već ću podesiti u profilu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala na upozorenju i brzoj reakciji!Ovo je trebalo da bude "private message", ali sam juče bio duhom odsutan, pa sam pogrešio. Naravno, ne želim da moj e-mail bude dostupan javnosti, već ću podesiti u profilu.

Nema problem-a. Zato smo ovde, „na straži“... Ako želite, mogu i poruku obrisati, u celini, pošto je predviđena za PP...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema problem-a. Zato smo ovde, „na straži“... Ako želite, mgu i poruku obrisati, u celini, pošto je predviđena za PP...

Hvala, ali nema potrebe da brišemo poruku, neka je, nek' stoji ovako.Pogledao sam svoj profil i vidim da sam tamo od ranije ostavio mogućnost da mi se pošalje e-mail, naravno posredstvom ovog foruma.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...