Jump to content

Filmovi koje ne volite


Preporučeni Komentari

umalo da zaboravimBlue Velvethttp://www.imdb.com/title/tt0090756/ :bad:

Miko , filomovi David Lynch-a su teski za gledanje ali nikako ne spadaju u trash grup prethodno navedenih, sta vise i u strucnim krugovima je jedan od najcenjenijih rezisera.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 1 month later...

Miko , filomovi David Lynch-a su teski za gledanje ali nikako ne spadaju u trash grup prethodno navedenih, sta vise i u strucnim krugovima je jedan od najcenjenijih rezisera.

nema veze sa Lynch-em nego sa mojim misljenjem.znaci film nije trash group ali nije svakako nesto zasta bi rekao da volim.posto ne volim spada ovde.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti novi kvazi horor trileri koji se danas snimaju su blago receno Njesra. Vise i ne pokusavam da ih gledam jer se svaki dosadasnji pokusaj do sada zavrsavao nerviranjem i prekidanjem filma posle najvise pola sata. Uopste mi nije jasno ko ucestvuje u finansiranju takve hiperprodukcije Losih filmova i kako im se to uopste isplati? :scratch_head: Skoro sam gledao i ovaj novi film o egzorcizmu sa Enthony Hopkinsom racunajuci da on ne bi glumio po svaku cenu bilo gde a ispostavilo se da definitivno vise nema nikakvih pravila i da je film ocajan nezanimljiv i vec vidjeno - vec vidjenog! :bathroom:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Pitam se, sta li ti glupavi amerikanci imaju u glavama kada su se trudili oko ovoga.....

Kažu da se broj moždanih udara u USA smanjio za skoro 90%...Nema više u šta da udari... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...