Jump to content

Potreban Pentium 4


zocky

Preporučeni Komentari

Bilo kakva četvorka, samo da je ispravna i da ne štuca sa XP-om... može i samo matična sa procesorom i RAM-om.Nešto što vam je višak i samo smeta u prostoru.Može razmena dobara, novac ako baš mora a ne bi mi smetalo ni ako je u pitanju poklon :)Ponude na PP ili na zockyal(et)hotmail.com

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Imam compaq III iPaqCe se prebijemno nekako ako odgovara. U Al je.

Ovo mi treba za radionicu, prošle nedelje svisnuo upravo compaq III, vala naradio se...Neću trojku, mnogo kilavi kad se pokrene više od jednog programa, svakako ti hvala na ponudi!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam nešto ako te zanima... Matična Gygabyte MA790XT-UD4P, AMD Athlon 2 635 X4... Može pride kućište (Blackberry) 2GDDR3 Patriot (1600MHz)... Možda HDD, sve zavisi šta ti i koliko treba i šta nudiš u zamenu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shvatio poodavno, no niko drugi nije shvatio da mu treba ovaj koji sam ja shvatio da mi zapravo i ne treba. Kao i po običaju, dočekaće taj stanje bezvredno, a ja ću se onda setiti da ga prodajem... Stvarno pravi mafijaški trik...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj Stein izgleda kao prepredeni mafiozo "na polozaju" sa ovim novim avatarom :buehehe:

A da nisi slučajno u potrazi za parom modernih betonskih čizmica za šetnjicu po dnu Hudsona? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam nešto ako te zanima... Matična Gygabyte MA790XT-UD4P, AMD Athlon 2 635 X4... Može pride kućište (Blackberry) 2GDDR3 Patriot (1600MHz)... Možda HDD, sve zavisi šta ti i koliko treba i šta nudiš u zamenu...

Prejaka je to konfiguracija za mene, čak i da je ogulimo do kraja (samo ploča i procesor) opet mnogostruko izlazi iz planiranog okvira.Ovo tvoje je pet puta jače od mog najboljeg kompa a on mi je sasvim ok, izgleda da uopšte nisam zahtevan korisnik PC-a :)Hvala na ponudi!Stein i moj komša su ponudili ekstreme, sada bi bilo lepo da se javi neko sa nečim iz sredine ali bliže onom compaq-u :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono što sam ja ponudio nije uopšte ekstrem... Da sam ti ponudio ovu radnu mašinu, to bi bilo bliže ekstremu. Phenom2 x4 965 Black Edition na 4x3.8GHz, sa 4x više DDR3 na 1800MHz, 3.5TB diskova unutra... Moja ponuda je u skladu sa vremenom. Još uvek nešto vredi, a rekoh, i zamena G za G nije neizvodljiva :) No, od volje ti... Pogledaj onda šta se nudi na pcberza.rs... http://www.pcberza.rs/oglasi/view.php?Cat=02&Grp=02

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam nešto ako te zanima... Matična Gygabyte MA790XT-UD4P, AMD Athlon 2 635 X4... Može pride kućište (Blackberry) 2GDDR3 Patriot (1600MHz)... Možda HDD, sve zavisi šta ti i koliko treba i šta nudiš u zamenu...

Juče, u gostima, prijatelj je pročitao ovu poruku. Ko mi je kriv kada ne sklanjam sa ekrana. 'Ajde napravi celu ponudu (4GB memory, koja je graphics, i.t.d. cena) pa je pošalji. Da prosledim, ako nije, već, kupio nešto...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...