Jump to content

dobar cooler na akciji


Zen Mod

Preporučeni Komentari

grafika passive nono u mojoj knjizinamenjao sam ih se u zadnjih par godina , sve moja do moje , od 30 do 250Eosmica vent na 7V cuda cini a ne cuje se

:acute: dakle, glas razuma.. ko nema vent na graf, ceka trenutak kad ce da bude primoran da je menja..a 12ice na 7v ili 5v se zaista ne cuju..full passiv-a je mlacenje prazne slame..fanceraj koji malo kome od nas bas treba..imao sam u kucistu barem 5 ventilatora (malo bucniji chiefteci 12ice), od kojih tri sigurno non stop u radu i to na 7v...nije mi smetalo, a stelovao sam se na utisavanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

grafika passive nono u mojoj knjizinamenjao sam ih se u zadnjih par godina , sve moja do moje , od 30 do 250Eosmica vent na 7V cuda cini a ne cuje sea glede ovoga - slazem se sa gagicom - jedna ili dve 12-ke pa da se mlate lenjooooooako na poziciji CPU Fan ne radi dovoljno sporo - radice na 5 ili 7V kako treba

Ova graph. card je izašla iz dvogodišnje garancije u 9. ili 10. mjesecu prošle godine... Štucnula je 0 puta... Dokle će, ne znam. Kol'ko oće, j joj stojim na raspolaganju: ASUS HD 3650 512M...Moj sin se namenjao graph. sa ventom, samo tako. Dakle, jednostano, pravila nema... Ili, takođe može, kod mene je sve, uvek, van pravila...Nisam ni birao, bilo je, tada, u Metro-u povoljno, kupih, stavih Vista-u, požalih, stavih + Ubuntu, i ostalo je poznato... Ostaje mi, samo, da pregazim ceo disk i da bude Ubuntu sam, ko što je urađeno na laptop-u...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja integruša je negde sakrivena na ploči. Nema vent i ne pravi probleme. Poslednja "žestoka" igra je bila "Diablo II" koja sada ćeri trči na laptopu... Toliko o grafikama... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

idlestavljena jedna 3-pinska 12-ka , malo se poigrao sa parametrima smartfan u biosu - da se ukljucuje tek na 35Conda se lenjo zavrti na 500 0/min , oladi i stane

post-2-0-38243300-1301949958_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

idlestavljena jedna 3-pinska 12-ka , malo se poigrao sa parametrima smartfan u biosu - da se ukljucuje tek na 35Conda se lenjo zavrti na 500 0/min , oladi i stane

sta, vec se pokvario?! :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko voli tihe i pouzdane ventilatore može da proba OVO. Sve je fantastično osim cene. Slobi se jedan vrti u Babelu... 

Imam njihov kuler na procesoru i ko da ga nema glede buke a proc ladan. Malo je bolelo po šlajpiku, al tišina. Grafa mi pasivna, isto je prilično tiha...  :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...