Jump to content

dobar cooler na akciji


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Je l' taj može bez ventilatora da se koristi?

Ja ga vozio dve godine sa AMD LE1600, bez ventilatora. Sada već ne mere. Phenom 2 X4 965BE (4x3.8GHz...) Sada sa jednim ventilatorom. Prava prilika ko ih nema na bacanje kao neki od nas
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Phenom X3 4650 na 2.1GHz...?

Ako ne divljaš, ne overklokuješ, prati ga koliko se greje. Eventualno staviš jedan od 12cm na manjem naponu da polako razvejava vazduh...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve ima , cak i pastu , ali istu sivu gumenjacu ne preporucujemno - imas od koga da uvatis malo bele praveda ponovim - ima sav kompletan hardware za pricvrscenje za sve moguce procesore , ima dodatne brakete za montazu ventilatorazakljucak - sa 12cm fanom moze da ohladi ihaj , a da se isti ne vrti ihaj - dobijate tiho ladjenjea da ne pricam da sa strane izgleda kao da je iz Aliena :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Piše na nekom OC Forum-u da moj processor ne zahteva dodatan ventilator. Dakle, passiva...Kako izgleda mi nije važno. Računar volem što manje da gledam. Ideal mi je rečunar sa puno prašine unutra... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Piše na nekom OC Forum-u da moj processor ne zahteva dodatan ventilator. Dakle, passiva...Kako izgleda mi nije važno. Računar volem što manje da gledam. Ideal mi je rečunar sa puno prašine unutra... :)

Koji je to forum Žiko, da pogledam za moj procesor?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, to bi juče, nemam pojma 'di sam, sve, bio...Neki google search...Stavio sam taj project na led jer mora da se vadi ploča, i, ipak, preporučuju 120x120 (makar jedan) ventilator...Puno muke a ipak bez gubitka buke...Možda ovde može da se vidi: http://www.legitreviews.com/article/609/1/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad, malo, razmislim, ploča i ne bi morala da se vadi, pošto se skida i ta strana kućišta. No, ako treba stavljati vent. na ovo, onda je ceo pos'o futile... Sa moje tačke gledišta, nema koristi, nisam OC, nemam neku veliku frku sa zvukom ovog PC-a...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, da je malo manja akcija, ja bih prob'o, al' ovako... Da bi važila guarantee morao bih da nosim PC u Despota Stefana, to je prelazak (nekog) mosta u radno vreme... Neka, hvala... Neka šumi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grafika je passive, nema vrtilo...Napajanje je adaptive, ne dere se ako nije opterećeno, makar mi se tako čini...Kažem Ti, volem da čačkam PC, al' tastaturom... :)I sada, najčešće, radi na ondemand a ne na performance, dakle, radi k'o UC a ne OC...Pališ me, pališ, teško žabu u vodu naterati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo za Živorada: otkačio vent na Phenomu... Grafička integrisana, dakle radi samo vent u napajanju. Mmmmm----mmmništa zabrinjavajuće kod normalnog opterećenja. Naravno, uključen "Cool & Quiet" u BIOS-a i podešeno da nema automatski 10% overclock. Temperatura ista kao sa +10% OC i uključenim ventilatorom. Idi mi dođi mi, dva stepena C više...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nece da moze taj bez venta..nemoj da se sigrate , bice suza.. postoje varijante coolera za varijantu passivnog hladjenja i to su gromade al perajaca koje kostaju malo vise parica.. http://www.thermalright.com/new_a_page/product_page/product_cpu_cooler.html. Dakle jedino resenje koje bih dozvolio sebi u toj varijanti jeste pomocu ovih coolera..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grafika je passive, nema vrtilo...Napajanje je adaptive, ne dere se ako nije opterećeno, makar mi se tako čini...Kažem Ti, volem da čačkam PC, al' tastaturom... :)I sada, najčešće, radi na ondemand a ne na performance, dakle, radi k'o UC a ne OC...Pališ me, pališ, teško žabu u vodu naterati...

grafika passive nono u mojoj knjizinamenjao sam ih se u zadnjih par godina , sve moja do moje , od 30 do 250Eosmica vent na 7V cuda cini a ne cuje sea glede ovoga - slazem se sa gagicom - jedna ili dve 12-ke pa da se mlate lenjooooooako na poziciji CPU Fan ne radi dovoljno sporo - radice na 5 ili 7V kako treba
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...