Jump to content

Audioberza 2011


stein

Preporučeni Komentari

Ni ja, ni Zolika (Soltanus) ove godine nećemo biti prisutni. Ja nisam ni do sada išao, a Zolika ne može da investira toliko novca pukog eksponiranja radi. Od prošlogodišnjeg pojavljivanja nije ostvario ni jednu prodaju pa da sam ja na njegovom mestu, ne bih ni ja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Zoliku je prošle godine koštalo kao da je "show"... "Prvo, *Show 800€* da može da izloži svoje stvari" plus prateći troškovi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ja, ni Zolika (Soltanus) ove godine nećemo biti prisutni. Ja nisam ni do sada išao, a Zolika ne može da investira toliko novca pukog eksponiranja radi. Od prošlogodišnjeg pojavljivanja nije ostvario ni jednu prodaju pa da sam ja na njegovom mestu, ne bih ni ja.

Neverovatno!

Covek pravi zaista dobre zvucnike po normalnoj ceni!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neverovatno!Covek pravi zaista dobre zvucnike po normalnoj ceni!

Nadam se da je iz mojeg prethodnog pisanja jasno da je reč o tome da samo pojavljivanje na berzi nije generisalo prodaju... Inače, posla bude...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zoliku je prošle godine koštalo kao da je "show"... "Prvo, *Show 800€* da može da izloži svoje stvari" plus prateći troškovi...

Pa ako je samo pokazao da ima 800€ onda nije strašno. Šalu na stranu, za šta je tačno morao da plati 800€?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ako je samo pokazao da ima 800€ onda nije strašno. Šalu na stranu, za šta je tačno morao da plati 800€?

Ne znam. Kada sam pitao šta ga košta da odemo ove godine ne berzu, rekao je "oko hiljadu evra, 800 za prostor za izlaganje i još dvesta za ostale troškove..." Rekao je na mađarskom tako da je ovo samo prevod u duhu jezika... Šta je tu ko i koliko uzimao, naplaćivao, sad ne bih mogao da kažem, samo prenosim komentar... Ja nikada nisam bio, ne znam tačno kakva je vrsta manifestacije u pitanju, pa neka mi niko ne uzme za zlo ako misli da lupetam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam. Kada sam pitao šta ga košta da odemo ove godine ne berzu, rekao je "oko hiljadu evra, 800 za prostor za izlaganje i još dvesta za ostale troškove..." Rekao je na mađarskom tako da je ovo samo prevod u duhu jezika...

Nešto tu nije u redu, a najsumnivije mi je tvoje poznavanje mađarskog jezika...:Viannen_loungelizard:Naime, koliko je meni poznato zakup prostora na Audioberzi gde je Soltanus već izlagao košta 5 puta manje od navedenog iznosa, tako da... :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde se izgleda ne misli na Audioberzu (Staklenac) nego na HiFiles Show, Stein ?

Onda je to. ni jednom nismo konkretno pričali o nazivu manifestacije. Mea Culpa...:respect:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nešto tu nije u redu, a najsumnivije mi je tvoje poznavanje mađarskog jezika...:Viannen_loungelizard:Naime, koliko je meni poznato zakup prostora na Audioberzi gde je Soltanus već izlagao košta 5 puta manje od navedenog iznosa, tako da... :scratch_head:

Ja sam, kako je već naknadno rečeno, pitao da lićemo da idemo u Bg na ovo što se sada dešava... (grubo prevedeno) i dobio i takav odgovor. Ja mislio na audio berzu, on na HiFiles show... Sada već jedino to čini stvar razumnom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zoltan je imao neke lampase, pa rekoh da nije Stein umesao prste.

eeee... Tu nije Stein, no Zen umešao prste... :respect:Što je Stein sklepao (donekle) je pokušaj (po meni, čak veoma uspeli, za razliku od neuspelih) da se doaka manama i nedostacima Zolikinog pojačala. Koliko smo bili uspešni, ostaje da se čuje i proceni u nekoj skorijoj budućnosti kada bi trebalo da se Zolikin i moj amp nađu jedno uz drugo pa da poslušamo kako se manifestuje razlika u cevnom delu na sveukupan doživljaj slušanja jedne u odnosu na drugu izvedbu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je cena za bilo koju od dve pomenute manifestacije blago receno OGROMNA. Ja nisam upoznat sa cenovnikom nit' imam bilo kakve veze sa organizatorima, ali znam da su mnogi relevantni faktori koji su ranije dolazili na slicne sajmove, show-eve, berze itd. odustali od takve zabave. Ove godine ce Hifiles show biti samo dva dana, dok je ranijih godina obicno bivalo dva puta po dva dana u dva vikenda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ja ne znam što koji moji ko ide na te berze i ostala sranjaDa ćeš što novo viđet - nećeš, da ćeš nešto naučit - nećeš bez što će ti uzet pare neko i prodat muda za bubrege Ovo što pakuju sad u uređaje boba ne valja A Steni ka da je crnogorac sa njegovim biciklima :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...