Jump to content

Audioberza 2011


stein

Preporučeni Komentari

sasd je Stein napravio da ljudi izlupaju sve loncice lepo objasni kakav bastard ti imas , a sta je Soltanus predstavio u prestonici , da to tvoje nije ni bilo tamo a i sto bi ...... s druge strane - dok ne napravis to tvoje kako spada ( rekoh da kupis one DNxxxx) - nemoj ni da uporedjujes

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ma ja ne znam što koji moji ko ide na te berze i ostala sranjaDa ćeš što novo viđet - nećeš, da ćeš nešto naučit - nećeš bez što će ti uzet pare neko i prodat muda za bubrege Ovo što pakuju sad u uređaje boba ne valja A Steni ka da je crnogorac sa njegovim biciklima :sarcastic_hand:

Ma ja sam malo isao zemo da se zahebavam pravo da ti kazem.I da kupim poneku plocu, ali vise necu, mozda samo na Audioberzu, tu mozes da naletis na svakakve korisne i jeftine sitnice.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih ja nikome ništa više da objašnjavam. 1.Zolikina pojačala su Zolikina pojačala2.Moje pojačalo je samo moje.3.Zolika se time bavi iz razloga preživljavanja4.Ja se bavim time iz još uvek neutvrđenih razloga, preživljavanje definitivno nije razlog...5.Zolika je išao u Beograd i nosio tamo svoje kerefeke6.Ja ne idem tamo gde me ne zovu, a i kad odem, nema me bogzna šta za videti. Kerefeke ne nosim nigde.7.Zolika pravi zvučnike, ja imam jedan par od tih.8.Ja izuzetno cenim to što Zolika radi i poštujem ga kako dobar majstor to i zavređuje, ako ne mogu da pomognem, trudim se da ne odmognem.To je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sasd je Stein napravio da ljudi izlupaju sve loncice lepo objasni kakav bastard ti imas , a sta je Soltanus predstavio u prestonici , da to tvoje nije ni bilo tamo a i sto bi ...... s druge strane - dok ne napravis to tvoje kako spada ( rekoh da kupis one DNxxxx) - nemoj ni da uporedjujes

eto vidiš što naparvi :serbvidkakisicl0: Pušti čovjeka sam bi objasnio, ovako nič de sad ti pošto si upoznat sa svim objasni :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....4.Ja se bavim time iz još uvek neutvrđenih razloga, preživljavanje definitivno nije razlog..........

odmaras mozak , olaksavas ono drugo sos cime prezivljavas :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zoltan je imao neke lampase, pa rekoh da nije Stein umesao prste.

Naspavan, lakše mi je razjasniti. Zoltan je došao na ideju da izvrši preradu u cilju poboljšanja originalne konstrukcije SolidState pojačala. Ja sam tu istu ideju pokušao da implementiram na unekoliko drugačiji način, a u cilju dobijanja boljih soničnih rezultata. Smatram da sam taj cilj i postigao. Uporedni slušni test će to da potvrdi ili opvrgne. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.audioberza.com/trinaesta-berza.htmNi broj 13,ni hladno vreme nisu sprečili veliki broj zaljubljenika u dobru muziku i vrhunski zvuk da dođu na 13.Audioberzu koja je protekla u fenomenalnoj atmosferi (koja je postala zaštitni znak ove manifestacije). Nekima ni daljina nije predstavljala problem da dođu (Banjaluka, Kruševac, Novi Sad, Zrenjanin, Vršac...). Treba napomenuti da je 13.Audioberzu uveličao svojim prisustvom naš poznati muzičar Cane iz Partibrejkersa. Došao je kao po običaju i priličan broj članova našeg najposećenijeg Hifi Foruma(forumi/Hi-files.com),kao i veliki broj poznatih audiofila i uvoznika hifi-ja. Ovog puta je audioberzu obeležio fascinantan izbor diskova, naravno bio je i dobar izbor ploča(vinil). Cene su bile dostupne, počev od 100 dinara pa naviše u zavisnosti od izdanja. I ovog puta nisu izostala vrhunska audiofilska cd izdanja (sacd,xrcd...) sa apostrofom na njihov izuzetan kvalitet zvuka. Ponuda hifi komponenti je bila sasvim solidna, moglo se naći od starih vintage poput Bang & Olufsena, Sansui-ja, Pioneera, Marantza, Revoxa, Eumiga itd. preko prelepe muzičke linije Bang & Olufsen Ouverture pa do uređaja poput novog brenda na našem tržištu Raphaelite Sinovt (lampaska pojačala). Kao i uvek ponuda dodatne opreme je bila na nivoima prethodnih audioberzi, glavnu reč je vodio većini hifi ljubitelja dobri poznati Toma iz Kruševca sa velikom ponudom kablova, činčeva, gramofonskih glava... poznatih proizvođača. Tu je bio i naš brend FTA (Final Touch Audio) sa svojom vlastitom ponudom kablova, ARM-a (anti-rezonantna masa za premazivanje cd plejera), postolja za komponente (sandbox...)...Za ljubitelje hifi časopisa bila su tu izdanja našeg poznatog Hi-Files-a, What Hifi-ja(na Srpskom i Engleskom), Audiofona(nas casopis), Hifi Medie, Audio/Video Trenda... Bilo je i praznih audio kaseta najpoznatijih marki : TDK, Maxell, Sony, BASF, Philips... Na žalost i pored velikog truda organizatora u zadnji čas(po prvi put) izostala je prezentacija na spratu. Kao što običaj nalaže koji važi od prve Audioberze, domaćini (svaka im čast) su se opet pobrinuli za besplatno osveženje u vidu pića i grickalica kojih je bilo dovoljno za sve (a bilo je oko 300 posetilaca). Sledeća 14.Audioberza nam stiže na sam prag proleća 20.marta (nedelja). Dođite na još jedno jako lepo druženje u samom centru Beograda. Sjajna atmosfera, povoljne cene... uz besplatno ozveženje su najbolja preporuka.Sćepan VujisićAudiofiL
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram kao organizator Audioberze da dam neka razjasnjenja oko prezentacija koje se desavaju na njoj.

Soltanus Acoustics i Gosp. Zolika su bili gosti na 10.audioberzi prosle godine tacnije 14. marta 2010..Zajedno sa njim su bili i Igor Gligorov tt recycled sa svojim gramofonom kao i momci FTA sa svojim kablovima .

Prezentacije na berzi se dogovaraju unapred 30 dana ranije i cena kostanja iznosi 70eura(sedamdeset eura). U cenu kostanja ulazi reklama na flajeru, jedan sto na samoj berzi za polovnu robu ili prodaju nekog prateceg materijala kao i sam prostor za prezentaciju.

Konkretno za tu 10.Audiobezu zbog vise izlagaca niko nije platio prezentaciju tako da Gosp.Zoliku je to gostovanje kostalo put do Beograda i nazad za Suboticu. Cifre koje se spominju u prethodnim postovima su ili zamena za neki drugi dogadjaj ili su deo nekih drugih kombinacija od kojih se Audioberza ogradjuje.

HVALA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram kao organizator Audioberze da dam neka razjasnjenja oko prezentacija koje se desavaju na njoj.

....

Konkretno za tu 10.Audiobezu zbog vise izlagaca niko nije platio prezentaciju tako da Gosp.Zoliku je to gostovanje kostalo put do Beograda i nazad za Suboticu. Cifre koje se spominju u prethodnim postovima su ili zamena za neki drugi dogadjaj ili su deo nekih drugih kombinacija od kojih se Audioberza ogradjuje.

HVALA

Hvala na pojašnjenju. Zahvaljujući kolegi Blade-u, to je pitanje, čini mi se već razjašnjeno, a proisteklo iz nedefinisanja konkretne manifestacije tokom neobavezne konverzacije...

Dakle, postovi broj 12, 13 i 14...

Ja sam onomad nešto načuo da se nešto dešava u Beogradu, pitao Zoliku da li ove godine planira da ide u Beograd da izloži svoje zvučnike, i dobio odgovor, već kakav sam dobio. Ni u jednom trenutku, ni jedan od nas dvojice nije jasno definisao o kojem je događaju konkretno reč. Još jednom se izvinjavam zbog eventualno nanete štete koju je Audioberza mogla da otrpi zbog moje nejasno definisane izjave u prvom i nekoliko narednih postova.

Ujedno se zahvaljujem na pojašnjenju i informaciji iz prve ruke i želim dobrodošlicu novom članu diyaudio.rs foruma.

Nadam se da ćemo i u buduće na vreme dobijati tačne informacije vezane za Audioberzu i slične manifestacije ... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za razliku od fifi shoua koji ce za godinu dve propasti, jer su sve gori i gori (jedino prvi u hajatu je nesto vredeo), audioberza je sve bolja i posecenija i zato mora da postojififisticari ce uskoro, posle ovog besplatnog ulaza, morati bejzbol palicom da skupljaju posetioce, a audioberza moze lagano da povecava cenu ulaznice i ljudi ce uvek biti sve vise i vise.prosto, organizatori su daleko sposobniji, a ljudi su prepoznali mesto gde mogu da dodju do dobrog komada za male paresve pomalo kvare preprodavci u velikom broju, ali verujem da ce i to uskoro doci na neki prosek karakteristican za manifestacije ovog tipazogra i co,samo napred!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...