Jump to content

General web question


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Zile, i taj skript sa linka se oslanja na dozvolu servera - ni on nece nista uraditi ako ga server odbije.

Ma, kažem ti, znam, davno je bilo... Opametili se i admini... Ja starim i gubim pamet a oni, sve mlađi i pametniji... Tako i treba...Nemam vremena da se zainatim, a, i, nije mi ni važno... Mada, osvežio bih svoje (ne)znanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam, pric'o si mi o Aleksandrijskoj Biblioteci kako je sve bilo indexirano na izvol'te dok je mangupi nisu zapalili... :buehehe:

Ih, samo čekam kad dođeš u moje godine i zaključiš: Onaj Žika nije ni bio toliko loš koliko sam mislio. Ovo sa godinama nije dobra fora...Da si Ti, i meni i sebi, živ i zdrav...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zavrsio;u folderu - ukljucujuci i cache folder , simljeno 3,42GBerror log:usput - majstor zabavljajuci se - zaboravio da je ceo Borbely site skinut sa neta i pokrenuo update istog ; rezulatat - sa imam prazan Borbely site folder u kompu :frusty:  :frusty:  :frusty:

Ima još bekapa, ne se brini. Moj nije komplet al ima dosta...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ih, samo čekam kad dođeš u moje godine i zaključiš: Onaj Žika nije ni bio toliko loš koliko sam mislio. Ovo sa godinama nije dobra fora...Da si Ti, i meni i sebi, živ i zdrav...

Hvala Zile, znam da nije dobra fora. Al' kroz humor se najbolje tesim...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

umesto da lelemoodate mogli ste pripomoci - bar da neko pokrene mirroring sa svojim oruzjem u junaka ;kontaktirao sam Joe Rasmussena ; ako ce iko znati - znace onako ni on ne bude znao , kontaktiracu webmastera AW site-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

umesto da lelemoodate mogli ste pripomoci - bar da neko pokrene mirroring sa svojim oruzjem u junaka ;kontaktirao sam Joe Rasmussena ; ako ce iko znati - znace onako ni on ne bude znao , kontaktiracu webmastera AW site-a

Javi ako nešto saznaš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

posle n-tog puta , sa raznim podesavanjima , odustajem velicina mirror-a ( bez cache-a koji sam program pravi ) je 111MB , ali nije funkcionalansamo da podsetim - velicina download-a - da bi se doslo do pomenutog fajla , je reda velicine 3,8GBu postu #18 je error logposlao sam e-mail webmasteru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odgovor :

........ there is a store in the background which wouldn't work on a mirrored site.The site is served dynamically, using a content management system, without that system you will not be able to serve the site properly.

da - "store" ........ site ima i trgovacki deo ........
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hat, jebi ga... ...ja za ovakve situacije imam instaliran virtuelni štampač "CutePDF Writer" i radim "print to pdf" bitnih stranica  :to_become_senile:.kept online my ass, ništa ja njima ne verujem  :serbvidkakisicl0: Čak i ovaj Vorum parcijalno tako čuvam  :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma dobro - to je oprobana stvar - page by page ja ionako imam sve slike i ostalo sacuvano od ranejshe , al' sam se bas zapashtio da uradim nemoguce

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sreckara neopevanasad mi javnu Stein da ima Borbely site na hardu koji je upravo danas vracen od mene ...... snimio sam mu sa jos goodies :Viannen_loungelizard:dakle - pamet ne igra , samo sreca ..... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da ne otvaram novu temu...da li neko zna zasto ne mogu preko bluetooth sa telefona na laptop da saljem podatke? obrnuto moze.znaci, telefon vidi PC, ali kad krene slanje "transfer neuspesan"dok sam imao XP nikakvih problema nije bilo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...