Jump to content

General web question


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Ja imam BT stick (piše da je proizvođač Belkin, mada sumnjivo to meni pošto ne piše na kutiji nego samo na nalepnici sa deklaracijom) i Nokia X2. Nisam pokušavao podatke da prebacujem na telefon, ali sam slike sa telefona uspešno prebacio na komp. Jedina muka je bila sa činjenicom koja praktično važi za sve vrste periferije: Win7, pogotovo 64X verzija ima očajno napisane drajvere za periferije. OBAVEZNO nasiliti originalne drajvere uređaja na win7 i potom, treba da radi. Tako sam prošao sa Bluetotthom, HP štampačem, slušalicama i mikrofonom (nisam instalirao drajvere sa CD-a i zvučnički izlaz je radio - ali ne i slušalice i mikrofon pa sam morao siliti drajvere namesto MS-ovih) tako je bilo i za grafiku... Da ne nabrajam dalje...

edit:

Meni se desilo da PC prilikom inicijalizacije bluetooth vidi telefon, ali ne moj Nokia X2 nego ženin Samsung u prizemlju... Morao sam malo da se zamlaćujem sa obukom računara šta i gde...

Pogledaj setovanja na računaru, možda je negde propisana neka vrsta zabrane konekcije za prijem podataka, garant neko skriveno podešavanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...