Jump to content
revox

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema

Preporučeni Komentari

Nema me tamo. Ograničavam se na par foruma, više kao pasivan član, zabave radi i da naučim nešto što je u mojoj sferi interesovanja. Rad bih bio da me mreža ne proguta.   

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Neće te progutati ne brini, dobro dođe za validaciju onog što radiš. No ko ne voli ok je. Ja recimo naše fotoforume ne volem, nekako mi to sve kao foto sekcija zalutala iz sedamdesetih, bar što se kriteija tiče. Ma moderno doba je super ako se umereno do mestimično koristi.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Moj sin se posvetio umetničkoj fotografiji. Pre par godina je odselio u Švajcarsku, i sada tamo živi i radi. Vrlo je aktivan i pored rada na fotografiji, posvetio se i edukaciji mlađih koje fotogarfija privlači, a to mu je ujedno i struka jer je studirao pedagogiju. Pored autorskih imao je i grupne izložbe, ovde u Srbiji,  a sada u Švajcarskoj aktivno sarađuje sa jednim teatrom u kome po nekad i glumi na sceni, a najviše fotografiše predstave i  nastupe na putovanjima. Ako ovaj LED panel zadovolji kao izvor dodatnog svetla, napraviću i za njega neki par.     

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...