Jump to content

Pomoc oko izbora za neki jaki SE sa triodom


dunavko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Rider-e ta jedna tvoja TB - jka taman bi bila dobra za pobudu ove jedne moje QB -jke !!! :tongue10: I nemoj da me izazivas i teras da se penjem na tavan po ovoj vrucini da izbunarim one prave`` baba roge`` ! :Viannen_loungelizard: Svako Dobro druze ! :cheers:

post-556-0-22577900-1313600634_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ni ja mislio bas 100w u SE ali kad pomislim da moram da dam za grejanje 200W (mislim na cenu trafoa)pa da dam neki pristojno visoki napon 0d bar 1200 - 1500v,kondenzatori,ispravljanje (jos nisam odlucio kakvo) i sav ostali prateci inventarnesto se mislim negde oko 50-tak wati.Samo da snimim karakteristike pa cu da pocnem da radim nesto ako budu cevi valjale.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A znaju li vam mama i tata zašto je toliki račun za struju? :buehehe:

Isti slucaj i kod mene , i moji roditelji su pokojni odavno , ali se moj pok otac kao ex muzicar nikad nije bunio ni zbog cega kada je dobar zvuk bio u pitanju , on je licno voleo da najcesce slusa svoj Saba Automatic lampas Radio sa 4 Saba `` green cone `` zvucnika unutar tog radija , koji je trosio neuporedivo manje struje nego ove moje lampas `` skalamerije `` . Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ni ja mislio bas 100w u SE ali kad pomislim da moram da dam za grejanje 200W (mislim na cenu trafoa)pa da dam neki pristojno visoki napon 0d bar 1200 - 1500v,kondenzatori,ispravljanje (jos nisam odlucio kakvo) i sav ostali prateci inventarnesto se mislim negde oko 50-tak wati.Samo da snimim karakteristike pa cu da pocnem da radim nesto ako budu cevi valjale.

Dunavko druze ne obaraj anodni napon toj 851 cevki ispod 2KV UBA ! I razmisli o parafid konfiguraciji izlaza da bi tako izbegao predmagnetisanje OPT . Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...