Jump to content

Prodajem integrisano cevno pojačalce ...


BanjacS

Preporučeni Komentari

. . . DIY, zgodno za ljubitelje visoke vernosti reprodukcije zvuka, posebno za zahtevne slušaoce klasične i jazz muzike (autor Rade Pavlović)

Push pull, 2x30W, EL34, Hammond transformatori UL, cevno ispravljanje, frekvencijski raspon 25Hz do 30KHz. Četiri ulaza i izlaz za snimanje. Zvučnički izlazi 4 i 8 Ohma.

Uredjaj je u besprekornom stanju (prvi sam i jedini vlasnik, ne trgujem audio opremom).

Ukoliko ste ozbiljno zainteresovani, moguće je dogovoriti probu sa vasim zvučnim kutijama.

Cena 650 evra.

Zamena nije opcija.

Slavko. 063 225 264

post-798-0-77033800-1299155988_thumb.jpg

post-798-0-86929900-1299156741_thumb.jpg

post-798-0-28933200-1299156815_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 48
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zamena nije opcija.

Slavko. 063 225 264

Pristojno je na forumu, prvo se ukratko predstaviti, a tek potom udariti u oglašavanje. Nije stvar obaveze, no pristojnosti i kulture.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gde i sta treba da sadrzi predstavljanje?

Ne postoji protokol, može čak i ovde. Podeli se sa drugim članovima nekoliko generalija koje mogu da olakšaju pronalaženje pomoći, kaže se par reči o sebi (lične podatke nije potrebno iznositi) možda par reči o interesovanjima o muzici, samogradnji (nije obavezno biti deklarisani samograditelj) možda o opremi koja se ima, nešto...Kad smo već tu, evo, ja ću prvi da vam poželim dobrodošlicu na naš forum, a sada "nas" uključuje i Vas :)Želim vam prijatno druženje!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nista posebno nemam da kazem. Nesto onih osnovnih podataka je u profilu.Slusam uglavnom jazz i klasiku, mada mi, generacijski, rok nije stran, naprotiv - slusam ga i volim malo tvrdji zvuk. Sto se sistema tice, koristim dva plejera, stari Sony cdp 797 i novi Pioneer 610. Zvucnike, Visaton, experience V20, gura integrisano cevno pojacalo koje sam oglasio za prodaju. i to sve u svemu zvuci jako solidno za pare koje su ulozene u to. Jedan korektan sistem, prijatan za slusanje. Opet pominjem ...meni su klasika i jazz na prvom mestu, bluz, naravno (R. Brown, M. Aleksander, I. Quebeck, S. Getz, L. Almeida, J. Pass, L. Bonfa, L. Hopkins, T. Evans ...itd ...)Smatram da je DIY idealno resenje za ljude koji vole kvalitetan zvuk ali su im sredstva kojm raspolazu nesto skromnija. DIY uredjaji ne zvuce nista losije od poznatih svetski marki, ukoliko se rade sa kvalitetnim komponentama i ukoliko radi neko ko zaista zna sta radi. Usteda je ogromna. Zasto prodajem to sto mi lepo radi? To me pitaju i prijatelji i ljudi koji se javlajju na oglas, a ima ih. Jednostavno, postoji nesto sto zvuci malo bolje. Kosta malo vise - ali kod DIY je primenjivije pravilo - koliko para toliko muzike. Ne placamo ime, dizajn, sminku, reklamu, velike zarade distributera. Ostaje dobar zvuk ...VAljda je dovoljno :)Hvala na dobrodoslici!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nista posebno nemam da kazem. Nesto onih osnovnih podataka je u profilu....VAljda je dovoljno :)Hvala na dobrodoslici!!!

Eto, nije bilo tako teško :) Naravno da je dovoljno, ne mora svako da bude hiperlaprdalo kao neki od nas :)Welcome!Nadam se da će se naći interesent za pojačalo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Добродошао Бањац,Свиђа ми се Твоје појачало, мада да одмах кажем да нисам потенцијални купац. Иначе, и сам дуго користим ЕЛ34.Занима ме да ли су Твоје излазне лампе стари, оригинал Телефункен из златног доба или се ради о некој савременој продукцији?Такође, можда би било корисно да нам кажеш и нешто више о човеку који је правио појачало, наравно, ако се он слаже с тим.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Добродошао Бањац,Свиђа ми се Твоје појачало, мада да одмах кажем да нисам потенцијални купац. Иначе, и сам дуго користим ЕЛ34.Занима ме да ли су Твоје излазне лампе стари, оригинал Телефункен из златног доба или се ради о некој савременој продукцији?Такође, можда би било корисно да нам кажеш и нешто више о човеку који је правио појачало, наравно, ако се он слаже с тим.

****Cevi jesu iz nekih starih (ne znam koliko starih) zaliha i jesu original Telefunken. Vrlo cesto ljudi obracaju paznju na te cevi, cak sam bio malo iznenadjen. Bilo mi je neobicno, posebno u odnosu na realtivno malu cenu EL34. Ja jesam laik, ali izgleda da tu ima nesto ... skoro sam dobio ponudu da ih dam u zamenu, uz doplatu. Covek koji je pravio pojacalo ...pa verujem da ga neki stariji forumasi poznaju. Gospodin Rade Pavlovic je veteran u oblasti audio pojacavaca, izuzetan znalac nemirnog i istrazivackog duha. Imao sam srece da ga upoznam i da se sprijateljimo pre vise od deset godina. Moja prva hi-fi igracka, predpojacalo i snagas, tranzistorci, njegovih ruku su delo i rade i dan danas, veselo i mocno. Onda su se pojavile neke parice pa sam mu predlozio da napravi cevno pojacalo i tako je nastalo ovo koje slusam i koje sam oglasio za prodaju. Skromno izgleda, nisu bacana pare na image, ali je koncepcijski odlicno i za tu cenovnu klasu pojacala radi savrseno. Ipak. doslo je vreme za nesto skuplje a podrazumeva se da je od istog autora :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

****Cevi jesu iz nekih starih (ne znam koliko starih) zaliha i jesu original Telefunken. Vrlo cesto ljudi obracaju paznju na te cevi, cak sam bio malo iznenadjen. Bilo mi je neobicno, posebno u odnosu na realtivno malu cenu EL34. Ja jesam laik, ali izgleda da tu ima nesto ... skoro sam dobio ponudu da ih dam u zamenu, uz doplatu. Covek koji je pravio pojacalo ...pa verujem da ga neki stariji forumasi poznaju. Gospodin Rade Pavlovic je veteran u oblasti audio pojacavaca, izuzetan znalac nemirnog i istrazivackog duha. Imao sam srece da ga upoznam i da se sprijateljimo pre vise od deset godina. Moja prva hi-fi igracka, predpojacalo i snagas, tranzistorci, njegovih ruku su delo i rade i dan danas, veselo i mocno. Onda su se pojavile neke parice pa sam mu predlozio da napravi cevno pojacalo i tako je nastalo ovo koje slusam i koje sam oglasio za prodaju. Skromno izgleda, nisu bacana pare na image, ali je koncepcijski odlicno i za tu cenovnu klasu pojacala radi savrseno. Ipak. doslo je vreme za nesto skuplje a podrazumeva se da je od istog autora :)

Хвала пуно на исцрпном одговору. Желим Ти да што пре удомиш интегралца и кренеш у реализацију нове амплификације.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Sta nije normalno kad niko nije zainteresovan ni da cuje kako ovo pojacalo radi (tj. samo jedna osoba je bila zainteresovana)?Bez obaveze da se trguje.Zanimljivo ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto jos jedne potvrde da ljude najcesce ne zanima koliko je sprava valjana, nego koliko brzo i po kojoj ceni ce moci kasnije da je prodaju - izgleda da medju "audiofilima" ima vise trgovaca nego ljudi koji cene dobre sprave i muziku - nema drugog objasnjenja zasto je tako slabo interesovanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za bilo koji ozbiljniji brand treba najmanje tri puta vise para ... istina, verovatno bolje izgleda ali kako radi, to je druga prica!

Ne razumes. Ima kupaca za skupi brand i za jeftinu bizuteriju. Srednji ( po ceni) diy je u procepu. Tu nema kupaca. Iako je tri put jeftiniji od branda tog kvaliteta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodao bih paricu...Izgled je kod kupca, u najvećem broju slučajeva jedan od primarnih i odlučujućih faktora. Technics pre/pwr je jedva otišao. Kupac je konstatovao mikro oštećenje na prednjoj levoj ivici. Tih sat vremena koje je proveo kod mene da se uveri u potpunu ispravnost i funkcionalnoist uređaja, kao da je više razmišljao o tome kako tu tačkicu popraviti nego kako uređaj radi...Isto važi i za CD plejere: kako izgleda, ima li oštećenja na ambalaži, i naravno, mora biti brand...Ako se oglas stavi na KP, obavezno se pobrinuti da ako u prvih nedelju dana ne bude rezultata, bude postavljen na vrh na 5 ili 7 dana (usluga se plaća), sve dok je na prvoj strani, intenzivno raste broj pregleda, čim potone na 5, 6, 10. stranu, kao da i nije tamo... I mora da se hvali do nebesa... U opisu, naravno... ;)Puno sreće!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...