Jump to content

Internet radio


Preporučeni Komentari

Zna li neko neki pristojan online radio za slusanje, ili npr neki online tv npr vh1classic ili bilo sta sto moze da se slusa kod nas..

''AOL'' je bio dosta dobar, svasta se tu moglo naci za slusanje, ali nije vise dostupan kod nas..

rocktelevision.com - takodje vrlo dobar i dostupan je u nasoj drzavi za razliku od vecine..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zna li neko neki pristojan online radio za slusanje, ili npr neki online tv npr vh1classic ili bilo sta sto moze da se slusa kod nas..''AOL'' je bio dosta dobar, svasta se tu moglo naci za slusanje, ali nije vise dostupan kod nas..rocktelevision.com - takodje vrlo dobar i dostupan je u nasoj drzavi za razliku od vecine..

AOL=SHOUTcast=Winamp (AOL ih Je odavno kupio)U Winampu dakle imaš SHOUTcast radio(AOL)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Juče sam radio novu instalaciju Winamp-a i na kraju ima da se čekira, šta se želi od online services-a. Nisam do sada primetio da ima i AOL radio, koristim isključivo SHUTcast. Sve gore napisano i dalje stoji, sada su jedna firma.@ Zen ModJesi li slušao Linn Jazz Radio, barem je 320kpbshttp://radio.linnrecords.com/

post-581-0-11241400-1297729963_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Stereomood - simpa je iz razloga što je muzika klasifikovana po raspoloženju. Ne znam za vas, ali meni se ne retko po povratku sa posla dešava da po X minuta belo gledam u plejlistu pokušavajući onako izgubljen da skapiram šta mi se sluša. U takvim trenucima ova zajebancija od radija dobro dođe; ne gađaju uvek 100% ali uglavnom može da prođe. :muzika:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima istine. No, posle 7 sati provedenih sa 17 dece, u okruženju u kome se nalazim, bez piva i ostalih pomoćnih sredstava, ponekad mi dođe da pustim Balaševića. Onda mi ovaj sajt pomogne da ne dignem ruku na sebe. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...