Jump to content

PC - ok-OB(ej)


chakija

Preporučeni Komentari

Od svih navedenih mozda bi najbolje pasovao onaj somogui buduci da je pomenuti monacor poprilicno skup i ne dostupan. Takodje osetljivost je zadovoljavajuca.

Posle 1001 opcije i odluke, za sada sam najblize varijanti koju sam u startu zamislio, a to je open back iskra i ovaj minijaturni visoki. U jednom momenu sam flipnuo i odlucio da zadrzim alfe i da ih zguram u ovih 15 kvadrata u kojim trenutno zivim. Sreca pa odustadoh...ponovo :to_become_senile: . Takodje, vrlo blizu sam bio varijanti sa mark audio alpair 7 u nekom bookshelfu od 5l.

Nije mi jasno da li je prasina koju su podigli oko ovih zvucnika na DiY opravdana ili je samo jedan veliki hype ?

Molim moderatore da od ove i one druge teme koju sam otvorio naprave jednu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Od svih navedenih mozda bi najbolje pasovao onaj somogui buduci da je pomenuti monacor poprilicno skup i ne dostupan. Takodje osetljivost je zadovoljavajuca.

Posle 1001 opcije i odluke, za sada sam najblize varijanti koju sam u startu zamislio, a to je open back iskra i ovaj minijaturni visoki. U jednom momenu sam flipnuo i odlucio da zadrzim alfe i da ih zguram u ovih 15 kvadrata u kojim trenutno zivim. Sreca pa odustadoh...ponovo :to_become_senile: . Takodje, vrlo blizu sam bio varijanti sa mark audio alpair 7 u nekom bookshelfu od 5l.

Nije mi jasno da li je prasina koju su podigli oko ovih zvucnika na DiY opravdana ili je samo jedan veliki hype ?

Molim moderatore da od ove i one druge teme koju sam otvorio naprave jednu...

Koje „druge teme“...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...