Jump to content

Audio CD


laky_va

Preporučeni Komentari

Zivele PC transportardzije ! :robots000_2: HEHEHH cudni ste bre cim se neko malo naljuti odma poziv na linc - opusteno - danas je vreme demokratsko moz' svako da kaze ono sto 'oce a bogami i da dela :girl_devil: sve dok se ne pojavi :policajac4: a tad ce biti kud koji mili moji !A za gramofondzije obavezno pogledati epizodu PAT A MAT (A Je To!) na linku dole:http://rapidshare.com/files/373741747/09_Pat___Mat_-_Gramophone__Gramofon_.avi :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 126
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam bolju ideju. Postavite me za moderatora.Onda ukinem sve moderatore.Onda Banujem koga hoću i kad hoću:buehehe:

Dajem „položaj“ za J2... Šifra: ja slušam muziku, Vi, i dalje, pričajte...Svi smo mi, pomalo, moderator-i...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odakle poriv da pises ovakve mudre komentare?Ili mislis OK je jer si Moderator?Uzivaj i citaj, jedi kokice, nikoga ne zanima kako se provodis.

Nisam ni jednom recju tebe pomenuo, a nije mi jasno odakle tebi tolika agresivnost... To sto tebe ne zanima kako se ja provodim nije stav vecine, jer smatram da sam ipak malo vise na ovom forumu od tebe i da ovde imam gomilu prijatelja, te te molim da ubuduce govoris samo u svoje ime! A da si iskoristio little brain cell da razmislis sto sam dao ovakav komentar mozda bi i shvatio svu besmislenost rasprave o kvalitetu raznoraznih izvora zvuka, jer se o ukusima ne raspravlja... za mene je u vinogradu OK da slusam i tranzistor sa precnikom zvucnika od 6 cm, jer zelim da slusam muziku!!! Cini mi se da pripadas grupaciji perfekcionista koji cuju usmerene elektrone u zicama, mada mozda gresim, ali to je jos jedna od prica koja je veoma slicna ovoj vekovnoj raspravi, da li su bolji CDovi ili vinil... I zato zelim da uzmem pivo i kokice da posmatram kako ljudi uzaludno trose vreme pokusavajuci jedni druge da ubede u svoj stav! Sto rek'o Sipi meni dobro zvuci i Edisonov fonograf, ako u tom trenutku nemam nista drugo da slusam!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja srećom imam valjda sve od nabrojanog na raspolaganju... Granafor, CD plejer, DVD reproduktor, a vala i PC+DAC... I sve jednako cenim i poštujem.Granafor sam stavio na listu projekata samo iz sentimentalno-praktičnih razloga, imam neke ploče koje ne nađoh u nekom drugom (prihvatljivom) formatu, a i gušt je igrati se mehaničkim napravama, osim toga, uvek sam hteo da imam nešto baš grandiozno i unikatno, a svojeručno napravljeno.CD plejera skoro pa tuce. Od praistorijskog CD303 pa do mnogo novijih. Svaki svira drugačije...DVD plejer mi ostade od dvd plejera koji više ne ume da prepozna region...PC+DAC je valjda najslabija karika u lancu. Bar na sluh... Ali iskren da budem, nisam u to baš ni ulagao pažnje i vremena da napravim da bude bolje, PC-i mi ipak prvenstveno služe za rad, a ne zabavu.Suma sumarum: Ne postoji najbolji izvor, svi imaju svoje dobre i manje dobre strane, bar kod mene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ni jednom recju tebe pomenuo, a nije mi jasno odakle tebi tolika agresivnost... To sto tebe ne zanima kako se ja provodim nije stav vecine, jer smatram da sam ipak malo vise na ovom forumu od tebe i da ovde imam gomilu prijatelja, te te molim da ubuduce govoris samo u svoje ime! 

A da si iskoristio little brain cell da razmislis sto sam dao ovakav komentar mozda bi i shvatio svu besmislenost rasprave o kvalitetu raznoraznih izvora zvuka, jer se o ukusima ne raspravlja... za mene je u vinogradu OK da slusam i tranzistor sa precnikom zvucnika od 6 cm, jer zelim da slusam muziku!!! Cini mi se da pripadas grupaciji perfekcionista koji cuju usmerene elektrone u zicama, mada mozda gresim, ali to je jos jedna od prica koja je veoma slicna ovoj vekovnoj raspravi, da li su bolji CDovi ili vinil... I zato zelim da uzmem pivo i kokice da posmatram kako ljudi uzaludno trose vreme pokusavajuci jedni druge da ubede u svoj stav! Sto rek'o Sipi meni dobro zvuci i Edisonov fonograf, ako u tom trenutku nemam nista drugo da slusam!

Evo da objasnim odakle agresivnost.

Takvi komentari kao onaj tvoj su cesti na forumima i potpuno su besmisleni i idu mi na zivce.

Tipa: ajde se vi sada svadjajte a ja cu da gledam i uzivam uz kokice i pivo!

Znas one glupe fore iz skolice?

OK je i to, neka, uzivaj, ali odakle potreba da nas o tome obavestavas?

A sto se tice izvora zvuka, misljenja su razlicita i dobro je sto je tako, inace bi bilo dosadno.

Naravno da je muzika na prvom mestu.

Ovde se ne radi samo o kvalitetu zvuka, digitalija (PC pogotovo) ubija muziku na razne nacine.

Obesmisljava je, gura u anonimnost i banalnu konzumaciju.

Kao brza hrana tipa Mcdonald's i slicna sranja.

Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da objasnim odakle agresivnost.

Takvi komentari kao onaj tvoj su cesti na forumima i potpuno su besmisleni i idu mi na zivce.

Tipa: ajde se vi sada svadjajte a ja cu da gledam i uzivam uz kokice i pivo!

Znas one glupe fore iz skolice?

OK je i to, neka, uzivaj, ali odakle potreba da nas o tome obavestavas?

A sto se tice izvora zvuka, misljenja su razlicita i dobro je sto je tako, inace bi bilo dosadno.

Naravno da je muzika na prvom mestu.

Ovde se ne radi samo o kvalitetu zvuka, digitalija (PC pogotovo) ubija muziku na razne nacine.

Obesmisljava je, gura u anonimnost i banalnu konzumaciju.

Kao brza hrana tipa Mcdonald's i slicna sranja.

Pozdrav.

a da nisi pomislio na to da je insistiranje na odgovoru na tvoje pitanje koje si agresivno? mislim da si dobio par smislenih i razumljivih odgovora i da je sasvim u redu da se time zadovoljis..ukoliko vidis da nema bas puno interesovanja za naklapanje o pomenutom, izlisno je nastavljati. Ipak, tebe sada svrbi, koliko mi se cini, ne toliko da saznas sta drugi misle, vec da isprovociras reakcije..socioloski, jedna vrsta patologije..e tu sad dolaze kokice u pricu :robots000_2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AcA cAr je odavno zasluzio svoje pravo na kokice i pivo ;kao u svakoj kafani - i ovde postoje nepisana praviladodjes , vidis sta se desava - pa se ili prilagodis i postanes domaci , ili se ne prilagodis i nastavis daljerazlika od kafane do kafane je - recimo - u stepenu i smislu prilagodjavanjaevidentno je da nas ovde - generalno - bas briga za razlike tipa lp vs cd , tube vs ss i slicno .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AcA cAr je odavno zasluzio svoje pravo na kokice i pivo ;kao u svakoj kafani - i ovde postoje nepisana praviladodjes , vidis sta se desava - pa se ili prilagodis i postanes domaci , ili se ne prilagodis i nastavis daljerazlika od kafane do kafane je - recimo - u stepenu i smislu prilagodjavanjaevidentno je da nas ovde - generalno - bas briga za razlike tipa lp vs cd , tube vs ss i slicno .....

Pa ko mu brani pivo i kokice? :pivo: A da je evidentno ovo sto si naveo da je evidentno, khhhm .... :hmmm: Pozdrav ljudi, nhf. :salute:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AcA cAr je odavno zasluzio svoje pravo na kokice i pivo ;kao u svakoj kafani - i ovde postoje nepisana praviladodjes , vidis sta se desava - pa se ili prilagodis i postanes domaci , ili se ne prilagodis i nastavis daljerazlika od kafane do kafane je - recimo - u stepenu i smislu prilagodjavanjaevidentno je da nas ovde - generalno - bas briga za razlike tipa lp vs cd , tube vs ss i slicno .....

Bas tako - a zamislite samo sta ce se desiti kad udje neki ugladjeni baja u zagusljivi saluun pun neobrijanih kauboja bandita sa zecicama u skutu i postavi im pitanje tipa: "Momci a na cemu vi slusate mjuzu?" :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma neka samo nek' je veselo... ne ljutim se ja, nego me pogadja kad je neko agresivan. Nego daj jos  :drinks::drinks:, a kokice necu zapadaju mi za zube pa me nerviraju... :)

maaa ima i za to leka: cakalice - plasticne, drvene, sa jedno ili dvostrano upotrebljive, rezbarene / konac za zube, razl debljina. Samo da kazes sta je tebi najbolje resenje :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas tako - a zamislite samo sta ce se desiti kad udje neki ugladjeni baja u zagusljivi saluun pun neobrijanih kauboja bandita sa zecicama u skutu i postavi im pitanje tipa: "Momci a na cemu vi slusate mjuzu?" :hi:

Pa vi mi ovde i licite na bandu neobrijanih kauboja a brother Zen vam dodje nesto kao Jesse James! :Viannen_loungelizard:

post-656-0-53545300-1292100688_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...