Jump to content

Audio CD


laky_va

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 126
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Koncept komedije apsurda je jos uvek nedostizan za mladog wanna-be-intelektualca, pa ti ova ode u vetar... ;)

A sto lepo ne zamolis Zena da odgovara umesto tebe u kriticnim situacijama i spasava te kad zabrljas?

Pa da znamo sa kim pricamo?

Ab assuetis non fit passio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sto lepo ne zamolis Zena da odgovara umesto tebe u kriticnim situacijama i spasava te kad zabrljas?

Pa da znamo sa kim pricamo?

Ab assuetis non fit passio.

Sinovac, omasio si forum - ovde bezvezna nadlaprdanja nisu puno na ceni...

Daj kazi konkretno koji problem imas, pa da resimo...

Posto je sve pocelo od gramofona, a izgleda da te to ujelo, stvar je ovakva:

svako ima pravo da mu bilo sta bude najbolji izvor zvuka - ali samo njemu licno, nedopustivo plitko je kad neko kaze: apsolutno/definitivno/jedino i sl.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koji izvor zvuka je bolji (verniji, prijatniji, lepsi ...) od zvuka sa dobre ploce i solidnog gramofona?

npr glas voljene zene (hint - "milostiva azdaha" ) coveku koga ni rasol ne moze da oporavi? :tease: moguce zaista da se nekome vise dopadne granafor, pa rekne - meni je lepsi, prijatniji, vernije reprodukuje, pa jos na to doda fetis vezan za ritual pustanja stroja u pogon..i to mogu da razumem..kao kad bi neko tvrdio da je voznja cezom nesto sto se ne moze zameniti nijednim modernim prevoznim sredstvom, u kontekstu lepote dozivljaja. Medjutim, koliko je to danas smisleno, za jednog prosecnog korisnika, mislim da je ocigledno, kako za jedno, tako i drugo..

napomena - na pamet mi ne pada da ulazim u diskusiju, kao ni to da sam svesno ili nesvesno zeleo da vredjam tudje iskustvo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sinovac, omasio si forum - ovde bezvezna nadlaprdanja nisu puno na ceni...

Daj kazi konkretno koji problem imas, pa da resimo...

Posto je sve pocelo od gramofona, a izgleda da te to ujelo, stvar je ovakva:

svako ima pravo da mu bilo sta bude najbolji izvor zvuka - ali samo njemu licno, nedopustivo plitko je kad neko kaze: apsolutno/definitivno/jedino i sl.

Ajde da se ne svadjamo.

Zasto sinovac, pojma nemas koliko imam godina i ko sam, je li tako?

Da ne elaboriram dalje, verovatno bi se grdno iznenadio.

Ali sustina je u sledecem, ja te lepo i kulturno nesto pitam a ti ne odgovaras nego se sprdas.

Pa ti ja pokazem da i ja znam da se sprdam. Pa ti ni to ne odgovara. Eto.

Dakle, vratimo se na moje prvo pitanje.

Koji je najbolji izvor zvuka? (Osim LIVE, naravno).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

napomena - na pamet mi ne pada da ulazim u diskusiju, kao ni to da sam svesno ili nesvesno zeleo da vredjam tudje iskustvo

A mene si da znaš, jako uvredio! A i to samo zato što si pederlažov...Diskutuješ koristeći argument kako ne želiš da diskutuješ... Ti... ljubitelju čamovih gredica... :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve u svemu - nemate vi pojma sta valjaciganjska muzika na uvce je zakon :crazyrocker:'ble vas sprave ......... :sarcastic_hand:

a sta mislis kad ciga ogladni, pa te gricne za uvce?! jel bi i onda isto tvrdio? :sarcastic_hand:

A mene si da znaš, jako uvredio! :tongue10:

da znas da sam potajno nocas razmisljao o tome :sarcastic_hand: sve se kretao, obrtao i eto prilike! :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, Zen je principijelan, jebe mu se za sve, iz principa... :buehehe:

pa zato on stalno pominje da ionako ne cuje pola zv spektra..ko zna sta je sve mucenik preziveo od tih "roma" - besnih sviraca, da se izrazim politicki korektno :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Sinovac" nije upotrebljeno pezorativno, vec sa simpatijom - sinovac je ipak bratov sin, a zaista imas ton nadrndanog srednjoskolca cija neosnovana arogancija jeste (do neke mere) simpaticna.Ako te takvo oslovljavanje ljuti, izvini. Ja se zadnjih godina osecam prijatno kad mi neko od jos starijih kaze: "decko..."Osnova konfuzije u ovom slucaju je sama opravdanost pitanja: "koji je najbolji izvor zvuka?"Nema niko pravo, moc ni autoritet da bilo koji izvor zvuka proglasi definitivno najboljim.Svako ce po svojim kriterijumima dati samom sebi odgovor na to pitanje, a oni bez dovoljno iskustva ce ipak odgovor morati da potraze sami, osim ako im nije privlacnije da budu deo nekog stada.Naravno da ce se uvek naci vise ljudi da dele isto misljenje, al' niko nema monopol na apsolutnu i jedinu istinu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ej decko , mnogo pametujessvi znaju da je violina najbolji izvor zvuka:buehehe:

Definitivno, a ovi momcovi i cure to rade... Posle ovoga, 4 Staggioni više nikada neće biti isti...http://www.youtube.com/watch?v=1zXsdFYzfE0&feature=related
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...