Jump to content

F5


tadijasid

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 111
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ја бих да искористим ову тему да и ја поставим питање.Негде сам скинуо Сипијеву плочицу за F5, а немам појма где то беше. Буни ме што на њој нема Q5 и Q6 (ZTX550 и ZTX450). Прочитао сам објашњење, нисам га запамтио, а не могу да се сетим ни одакле сам скинуо слике.Зато, док ме још служи остатак мозга који није изветрио,:sign13: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle višemesečne borbe sa svim i svačim izmešanim po kesama i kesonima, isplivao je i Sipijev preamp. Pretpostavljam da je svima jasno da je reč o komadiću krmenadle bez kostiju, dakle, kome treba, neka se razmišlja o dve varijante, jedna je da ga tura u kutiju sa F5 i odatle crpi napajanje, ili da smišlja zasebno napajanje, kutiju, 200 evra u pratećim delovima (masivni konektori, srebreni kablovi, mooda od labooda...):buehehe:Dakle, tu ga je...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam vec krenuo sa planiranjem pcb-a, skoro i zavrsio pa bi vec sutra mogao snimiti plocicu i poruciti delove. Jedino je problem za pot kvalitetniji, ja imam 100k alps moto pot koji mi sad stoji na f5 a to u ovom slucaju nebi moglo.

Ne bi moglo, 100k je previse, 10-20k je OK.BTW, ako ti izvor ne pusta DC ne treba ti ni C5.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam vec krenuo sa planiranjem pcb-a, skoro i zavrsio pa bi vec sutra mogao snimiti plocicu i poruciti delove. Jedino je problem za pot kvalitetniji, ja imam 100k alps moto pot koji mi sad stoji na f5 a to u ovom slucaju nebi moglo.

Stavljanjem preampa pred F5, premeštaš pot ispred preampa, iza preampa ti ne treba.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SprintLayout je izvanredan software i nemoj da ga kudis jer ga nisi ni platio - da jesi, dobio bi i puno bogatiju biblioteku elemenata ;)Pinout ces naci u datasheet-u, a element je lako prilagoditi u SprintLayout-u: selektujes element, kliknes desnim dugmetom na Split group, podesis/ispremestas sta treba, selektujes sve primitives ponovo i kliknes na Build group i eto...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle višemesečne borbe sa svim i svačim izmešanim po kesama i kesonima, isplivao je i Sipijev preamp. Pretpostavljam da je svima jasno da je reč o komadiću krmenadle bez kostiju, dakle, kome treba, neka se razmišlja o dve varijante, jedna je da ga tura u kutiju sa F5 i odatle crpi napajanje, ili da smišlja zasebno napajanje, kutiju, 200 evra u pratećim delovima (masivni konektori, srebreni kablovi, mooda od labooda...):buehehe:Dakle, tu ga je...

A je l' može za F3? ... Mada, u nekim rasporedima, kao što sam i pis'o u jednom (mom) thread-u http://www.diyaudio.rs/topic/2819-transformer-for-passive-amp , treba mi za oba (i 3 i 5)... Dobro, imam jednu ponudu, al' pitam. Ko pita ne skita...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...