Jump to content

GK 71 tube amp


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 148
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

BB, pedere, kad da dodjem da cujem BJ2?

O kakva prozivka, pa jesam te jos prvi dan zvao(dok nisu dosli majstori :sarcastic_hand: ) da dodjes da cujes i J2 i cevku... :scratch_head: Sad sam predao nadleznost nad J2 sp300... :bye:

vi's kako se pritajio - prije ces stici kod Vlade u SF :hyper:

:tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

;) Daudio, sp300...jos jedared, hvala na ustupljenim spravama bas sam uzivao :cheers:

Meni je zadovoljstvo da sam upoznao još jednog sjajnog momka :drinks:I da, da se ne zaboravi,.na kraju nije bilo praznih ruku - hvala u dečje ime....mada ja sam dobio BJ2 nazad i baš me briga :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Вратиле се бабушке,само нису то више оне старе,Ове ме сморише са причом како су биле у друштву неких галантних господа Германијума и Ј2-отовима :D Надам се ББ да сада имаш јасније смернице шта радити. :drinks: И заборавих данас да се захвалим Слоби за транспорт :doh::hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za KP926 sam ja poodavno smarao Baneta (doduse, nabavka zavisi od taste), al' evo izlazne karakteristike koju je snimio Vladimir iz Ukrajine (sa diyaudio.com):[slika u postu #126]

Спаваш на часу Сипи :punish: Тај дијаграм сам већ окачио у посту 126. :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...