Jump to content

Hypex UcD400 moduli, ugosceni


vbraca

Preporučeni Komentari

Zelim samo da obelodanim DIY javnosti,da je svetlo dana ugledao jos jedan snagas sa Hypex UcD400 modulima.Pravljen je za profi upotrebu, razglas i bass gitara,pa su takvi i konektori.Ovih dana ce,ipak, uci u Hi-Fi sistem, pa ce biti i tih komentara.Za sada, slede samo slike. A zainteresovani, mogu da spreme pitanja.Prvi utisci su vise nego dobri,a prva svirka ce reci vise.

post-547-0-25195800-1289740426_thumb.jpg

post-547-0-18093100-1289740568_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

...zainteresovani, mogu da spreme pitanja....

Ako nisi vbraca koji se pominje ovde:http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/14507-vasa-pozitivna-i-negativna-iskustva-sa-pre-prodavcima-hifi/page__view__findpost__p__307576http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/14507-vasa-pozitivna-i-negativna-iskustva-sa-pre-prodavcima-hifi/page__view__findpost__p__307633bolje da promenis nick.A ako jesi...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema ovaj vbraca nikakve veze sa onim iz kupujemprodajembracu poznajem...koliko braco? 17-18g? i čovek je super.inače, i moj nick se provlačio kroz one preprodavačke sajtove...svuda ima budala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Crni u ovom slucaju gresite. Radi se o istom coveku ali je nakon Sipijeve opaske pokazao dobru volju da se resi problem neispravnih slusalica. Najbolje ovu pricu ostavimo po strani dok ne dobije kraj. u slucaju da bude los kraj onda ste i Vi na tapetu po narodnoj: s kim si, takav si.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postovani clanovi DIY komune. Mislio sam da nekoga zanima sta se to skuvalo u mojoj kuhinji,ali vas zanimaju petparacke price.Da li smo ovde zbog zvuka ili rekla-kazala?Ako nema zainteresovanih za pomenutu konstrukciju i zvucne domete, za mene je tema zatvorena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postovani clanovi DIY komune. Mislio sam da nekoga zanima sta se to skuvalo u mojoj kuhinji,ali vas zanimaju petparacke price.Da li smo ovde zbog zvuka ili rekla-kazala?Ako nema zainteresovanih za pomenutu konstrukciju i zvucne domete, za mene je tema zatvorena.

Ispričaj ti nama ovu priču o UCD 400, pusti govorkanja, priča se i za dobrim i za ne dobrim.Imam spremljena dva modula UCD 180 HXR, ako i ne učestvujem u temi stručnim komentarima i pitanjima, pažljivo ću čitati i verovatno nešto naučiti. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa pisi ;ovako samo mogu da postavim potpitanje : i ?rekao si samo hypex i postavio dve blur fotke .mislim - ja se nesto preterano ne interesujem za hypex module , ali nekoga sigurno inetresujea sto se tice povezivanja sa jajarama - drago mi je da je neko drugi u pitanju ........ ali moras razumeti podozrenje domacih kad se nesto tako stavi na tapet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do sada je probano u ulozi snagasa za bass gitaru.Koriscen je preamp sa Roland combo pojacala,a kabinet je pravljeni 2 x 10" sa B&C 10HPL64 (neodimium).Prvi utisci su izuzetni. U odnosu na pojacala,koja vec posedujem,a oba su respektabilna, "Acoustic B320" (starije, 320W/2ohm) i "Mark Bass LM II" (novije,440W/4ohm), ovo svakako odnosi pobedu. Zvuk je neuporedivo dinamicniji i preciznhiji. Sa boljim preampom, a i on se krcka, bice jos bolji rezultat. Uskoro cu ga ubaciti u Hi-Fi sistem, pa cu i to komentarisati. Napajanje je izvedeno sa toroidom od 800W, greatz 2 x 50A ( da tece reka), elko 2 x 10mF(ROE "LL") zajednicki za oba kanala + 4 x 10mF po kanalu Jamicon (Snap-in). Posto je namenjen profi koriscenju, sto znaci, pod punom snagom, mozda i sa vecim teretom od 4 ohm-a, duzi vremenski period, ugradjen je poveliki hladnjak i dva ventilatora "Sunon Maglev", koji su izuzetno tihi i trajni. U kucnim uslovima torture, prakticno se ne greje, jedino se greju tranzistori za stabilizaciju napona +- 12V i na nj. sa montirao hladnjak. Uostalom to i proizvodjac savetuje, pogotovo ako se ide sa naponom napajanja koji tezi max. vrednosti. Ja sam se zaustavio na +- 60V. Do sada je sve ispunilo ocekivanja. Ako bude interesovanja, pisacu o nastavku testiranja. Otvoren sam za pitanja. Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...